Sõnumid talvekuu 15.-21. kuupäevaks

0
22289
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 6-10 kuupäeva vahel

Pilt: Pixabay

Ole valmis suurteks muutusteks, mis toovad kaasa soovide täitumise ja meelerahu. Saad nii kutse kui ka pakkumise. Kutse – seda sa ei oska oodata ka mitte. Pakkumine aga võib osutuda loodetust suuremaks. Sind ootavad paremad ajad. Sellele lisaks võid siirduda olulisele reisile, kus su lootused saavad täidetud. Aeg on igati soodus plaanide tegemiseks. Ära lase mööda hingelisi ja mõnusaid hetki – selliseid ei ole sageli ja omal on hiljem kahju, kui jätad need nautimata, kui nad käes on. Elus peavad asjad olema tasakaalus – töö ja puhkus, kohustused ja lõbu. Sinust pole asja ei tööks ega kohustusteks, kui sa ei võta endale aega hetkedeks, päevadeks või öödeks, mida nautida. Premeeri end! Väärtusta end! Aeg on küps hiiglaslikuks eduks.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelLuuletus: Joogameister
Järgmine artikkelSõnumid 22.-28. novembriks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi