Sõnumid talvekuu 16.-22. kuupäevaks

0
23474
Tagasi
Järgmine

Head teed!

Foto: Pixabay

Igaühel meist on oma tee minna ja rajad käia. Need võivad olla nii elutee teed ja rajad, kui ka reaalelu omad. Ei ole mõtet vastu punnida sellele, mis tulla tahab ega pressida end sinna, kuhu ilmselgelt ei pääse. See võib olla vale aeg või koht… Aga kui tunned tõmmet või taganttõuget, et liiguksid kindlas suunas edasi, siis anna minna. Iial ei tea, milleks eesseisev võib vajalik või oluline olla. Lähed mingile üritusele, teadmata, kellega seal kokku puutuda võid, keskendudes sellele mis üritus see on ja miks sinna lähed… ja tutvud seal inimes(t)ega, kes suunavad sind edasi sulle huvipakkuval rajal ja kellega tunned kokkukõla. Nii et see ürituse enda teema, põhjus, ei pruugigi enam olla primaarne, kõige olulisem… Kui oled avatud ja lased sündmustel omasoodu areneda, saad näha ja käia väga üllatuslikke teid!

Koostasid põhjaliku logistilise plaani kuidas üritusele minna ja koju tagasi saada ja arvasid, et sul on koos plaan, mis töötab ka siis kui ajakava lõhki läheb? Aga ajakava läheb nii lõhki, et sellist xyz varianti sul polegi koostatud! Miks nii? Mis nüüd? Haa – elul oli sinuga plaan. Järgi nüüd seda. Pole enam levinud ja riskantne käik küll, aga – hääletades saab ka siis, kui omal autot ega lube pole ja buss on läinud ja uus tuleb siis kui vahepeatusest ei saa ka enam teisiti kui häälega edasi, kui just rahakott puuga seljas pole… mida pole! Ei taha seda varianti. Liiga riskantne ja üldse…? Istud kuuse alla külmetama ja ööd mööda saatma? Ei? Siis… tee veerde! Pea püsti ja kindel soov mõtteisse, kui ruttu, kuidas ja kuhu soovid saada ja käsi püsti! Sa ei saa ette arvata, kes sind peale võtab ja iial ei tea arvata, et sellest saab üks su elu/ja hääletamise elamusi! Sel moel saab kohtuda väga erinevate inimestega, kogeda täiesti seinast seina elamusi, saada uusi tutvusi, infot, laiendada silmaringi…

Olgu see siis maantee või elutee, aga head teed Sul minna!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine
Eelmine artikkelSõnumid 9.-15. novembriks 2020
Järgmine artikkelSõnumid 23.-29. novembriks 2020
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi