Sõnumid Tiigri aasta algusnädalaks

0
22855
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

chiplanay from Pixabay

Oled hulk aega teinud tublit tööd, usaldades oma sisetunnetust. Sa pole nõudnud kellegi kiitust ega tunnustust või tagunud endale rusikatega rindu, et vaadake, mille kõigega ma olen hakkama saanud! Oled vaikselt teinud oivalist tööd ja praeguseks ette valmistunud. Seetõttu saad nüüd võtta vabalt ja nautida mõningat head äraolemist. Peale siblimist ja sehkendamist ja asjade ajamist paljude inimestega hindad omaenda seltskonda. See pakub sul võimaluse keskenduda endale, oma sisemaailmale, vajadustele, väärtustele ja üldse sellele, kus sa oma eluga praegusel hetkel oled, kas oled sellega rahul või mitte ja kuhu tahad jõuda ning mida selleks vaja teha on.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: S. Keller

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelMõtteid raamatukogude aastaks
Järgmine artikkelTiiger saabus Rotermanni
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi