Sõnumid toomekuu 11.-17. kuupäevaks

2
18183
Tagasi
Loe seda edasi

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Visualhunt

Vahest tunned ka ise, et oled jõudnud lõpusirgele ja samas ka uue lävepaku ligi. Nimelt nüüd on aeg edasi liikuda, kuna see projekt või faas sinu elus on nüüd lõpetatud, valmis. Paigale jäämine ei anna sulle enam midagi kasulikku. Sinu töö on tehtud, õppetunnid õpitud, oled vaba, et minna edasi – kas selleks, et tõmmata hinge enne uusi askeldusi, või selleks, et sukelduda kohe järgmistesse töödesse ja tegemistesse. Igal juhul on aeg jätta sinnapaika see, millest oled välja kasvanud.

Võta aega, et aru saada, mis sulle praegusel ajal parimaks ja sobilikeimaks variandiks on ja järgi seda. Lõppude lõpuks tead ju ikka vaid sina ise, mis sulle kõige parem ja sobilikum on ja milline on kompromiss vajaduste ja soovide vahel. Kuula teiste nõuandeid, aga otsus tee ikka ise. Kui tunned end ebakindlalt või muidu ebamugavalt, siis lähedased saavad sulle tuge pakkuda, aga sa pead ise neile märku andma, et nad teaks. Vaevalt keegi hiilgav mõtetelugeja on. Seega, kuula südant, arvesta mõistusega ja väljendu selge sõnaga.

Tagasi
Loe seda edasi

Energiavahetus

Foto: Mohamed Hassan

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

2 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi