Sõnumid toomekuu 18.-24. kuupäevaks

0
17996
Tagasi
Järgmine

Teelahkmel

Foto: Elected Stories

Meil tuleb elus ette palju olukordi, kus peame tegema valikuid ja rohkem kui korra oleme teelahkmel. Koolitee erinevates etappides on meil võimalus valida, kas õppida edasi või minna tööle ja kui edasi õppida, siis kus ja mida.

Teelahkmel olek elus – on võimalus valida. Teelahkmel olek on alguspunkt uute avastuste tegemiseks, uue maailma avastamiseks. See on kingitus – saad ise valida, mida enim antud hetkel vajad või soovid. Olla ise oma saatuse sepp.

Paljud räägivad, et see või teine asi oli saatusest ette määratud ja ta ei saanud midagi teha selle muutmiseks või ärahoidmiseks. Tegelikult ongi nii nagu Karl Ristikivi kirjutas: “ka sisaliku tee jätab kivile jälje”. Kui pisikesi asju, muutusi, koguneb palju, saab nendest ükskord suur ja oluline ja see muudab palju. Allikatest saavad suured jõed. Me kõik saame ise oma elu kujundada samm sammu haaval, valik valiku järel. Olles teelahkmel, otsustada, kas lähme edasi seniste kaaslastega, või tuleb teha muutusi seltskonnas. Me saame valida, kuhu ja kuidas. See aga määrab juba palju asju tulevikus. Nõnda, tasahaaval valides ja otsustades me kujundamegi enda elu. Muuseas, kui oled mingite oluliste muudatustega hakkama saanud, väljendub see ka käejoontes. Sõrmejooned on muutumatud, aga käejooned võivad muutuda elu jooksul palju kordi. Kui oled inimene, kes armastab elus teha kannapöördeid, siis võid lihtsalt prooviks teha oma käejoonte jäljendid (voolimis)savile (müüakse paljudes kauplustes, poole kilone pakike maksab mõni euro) – nii iga 5 aasta tagant näiteks. Siis näed ise, mis, kus ja kuidas on muutunud. Ehk saada tõestuse, et tegudel on tagajärjed ka sinu elu kujunemises. Mind hakkasid käejooned ja muu sarnane temaatika huvitama teismelisena ja kuskil 18 aastasena kulutasin täistööpäeva jagu tunde ühe venekeelse, toona ainsa kätte saadud käejoonte teemalise raamatu järgi oma käejooni lugedes ja tulemusi kirja pannes. Toona ajas palju asju naerma, et see küll minust ei saa olla! Kui 7 aastat hiljem selle vihiku leidsin ja lugesin, mis kirjas, läksin näost lapiliseks ja vehkisin peaga paremale ja vasakule vaadata, et ega keegi mind näe, ahmisin õhku ja pomisesin, et see ei ole võimalik, kuidas kõik nii täppis on! Võtsin uuesti käejooned ette ja ahmisin uuesti õhku – nii palju muutusi oli joontes… ja kirjutasin üles, mis siis lugesin.. ja imestasin jälle, et kas tõesti? Kui selle kirjutise leidsin kuskil 15 aastat hiljem üles, meenusid varasemad korrad… lugesin ja meenutasin vahepealseid aastaid… ja ma ei osanud enam muud teha, kui oiata. Enam selgemas keeles polnud võimalik mulle selgeks teha, et see sisalik olen ma ise ja see kivi on mu käed, kuhu tee (ehk mu teod) jälje (muutused käejoontesse ehk ellu) jätavad. Kõik on omavahel seotud.

Ma ei väsi kordamast, et praegu on sodiaagiringi esimene aasta, alguste aasta, mil panna alus kestmajäävatele asjadele – haridus, kodu, töö, pere, lapsed, sõprussuhted… ja ka vaenusuhted! Pea meeles, et tuult külvad, tormi lõikad…

Ole hoolas valikute tegemisel ja ära karda muutusi, mis võivad su ellu tuua palju toredaid sündmusi ja inimesi!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine
Eelmine artikkel(VIDEO) MAATRIKS – 1/2 Kaugvaatlusest- ja tajumisest, inimese sensitiivsete võimete kasutamisest
Järgmine artikkelSõnumid lehekuu viimaseks nädalaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi