Sõnumid veebruari lõpunädalaks

0
15572
Tagasi
Järgmine

Never say never!

Foto: Eloise

Jah, just nii võõrkeelselt väljendungi seekord. Sest et… olen värskelt inspireeritud. Tiivustatud. Mu mälu on saanud värskenduse teemal, et kõik on meie peas kinni. Enam kui keegi teine, seame me ise endale piiranguid. “Ma ei suuda”, “See pole võimalik”, “Mul ei tule see niikuinii välja”, “Mul pole ju kunagi õnne olnud!” – mis iganes väited need on, mille sisuks on tegelikult ikka üks ja seesama: ei, see asi jääb ära. Täpselt samamoodi kärbime me ise endil tiibu: ei, ma ei saa raudselt niiiiiii palju palka saama! Mismõttes, küsin palka? Palgatõusu? Ei-ei-ei..! Ei, mind ei edutata, nalja teed või! Mina, rahvusvahelised suhted/firma… mismõttes? Kust ma sinna peaks saama, mul tutvusi pole?! Sel moel tapame ise oma ootused, lootused, võimalused juba eos. Kui meile küllusesarv ka kandikul kätte tuuaks, me ei märkaks seda või peaks võltsiks. Ja siis oleme õnnetud, et meil pole edu ega õnne.

Mina sain täna oma achilleuse kanda õppetunni. Minu elus mängib üks asi väga tähtsat rolli, see on lausa sünnihoroskoopi rasvaselt ja mitmekordselt sisse kirjutatud. Mina, välismaa, välismaalased. Isegi oma tulevase pidavat ma leidma kas üle vee reisil, teisel pool vett või siis vähemalt välismaal või välismaalase. Läbi elu olen ma isegi aru saanud, et on jah mingi “kala” kõige sellega seonduvaga… samas – senimaani – ei idane ega mädane. Hakkasin juba mõtlema, et nojah, jubajälle, nii nagu muude asjadega ka – õrritavad, narritavad – ja kui peaks asjaks minema, siis on böö, plats puhas, kõik kadunud, midagi ei toimu, mina ootan kui jobu. Ja täna nagu välk selgest taevast. Messengeri sõnum. Telefonikõne. Mõlemad inglise keeles. Homme lähen elu uurima. Näis, mis uus lehekülg või uks minu elus avaneb. Sest ma ei välistanud kõigest hoolimata võimalust, et – ei me ette tea… või siis – never say never. Iialgi ei tea, millal elu võtab kätte ja tahab tuua sulle midagi, mida väga vajad, millest oled unistanud ja mida oled väärt.

Hoia oma süda ja uks avatud elu võimalustele!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: 1ohww

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi