Sõnumid veebruari lõpunädalaks

0
15555
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Pixabay

Just algaval perioodil peaksid erilise hoolega hoidma oma silmad ja kõrvad lahti, sest sinu jaoks oluline info ja teadmised jõuavad sinuni juhuse läbi ja ainult siis, kui sa oled avatud märkamisele. Kui sa ajad pea kuklasse ja ei pea teiste inimeste räägitavat ega tehtavat tähelepanuväärseks, lased paljul väärtuslikul tuulde lennata. Optimismistliku ellu ja asjadesse suhtumisega avanevad sulle uksed mängleva kergusega. Edu saavutad sa tänu entusiasmile, millega oma töid ja ettevõtmisi teed, sihile jõudmisel töötavad sinu kasuks nii aeg kui ka kannatlikkus. Oluliseks muutuvad pisiasjad – nii et ole neis täpne ja hoolas. Sa saad kogeda, et sinu saavutusi hinnatakse. Keegi ammu unustatud inimene ilmub äkki välja. Kas ta lihtsalt välgatab korra nähtavale ja kaob nagu poleks teda vahepeal ilmunudki või on tema ülesandeks kontrollida, kas oled vahepeal elust õppust võtnud – küll näed asjade käigus.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: 1ohww

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi