Tagasi
Järgmine

Suur Reede

Foto: Pixabay

Mäletan, kuidas lapsepõlves olid munadepühad nii oodatud ja vahvad pühad – ma pole ilmaski olnud kunstiandega, et oskaks joonistada või maalida, aga no pintsliga munadest üle käia oskasin ma ikka – ja oluline oli ju see, kui ilusat värvi muna jäi!

Pärast oli rõõm munade koksimisest – kuidas lüüa, kuidas hoida, kuhu lüüa – see oli kõik omaette tehnika. Ja harvaesinev juhtum, kus rõõmu sai tunda nii kaotusest kui võidust: kui kaotasid ja su muna katki koksiti, said ju kohe muna sööma hakata, samas kui teised alles koksisid, aga kui sinu muna oli kõige tugevama koorega, siis pidid küll ise muna koore katki koksima, aga enne said tunda võidurõõmu.

Teadmine, et mune saab värvida ka teisiti kui munavärvidega pintseldades, tuli õige hilja, keskkooli lõpuaastail. Toona oli suur avastus, et mune saab sibulakoortega värvida. Et veel paljud muud looduslikud asjad on munade värvimiseks sobilikud, sellest ei teadnud toona midagi ega osanud ka arvata mis võiks selleks sobida peale arooniate, mis oma määrivuse poolest väga tuntud. Paraku tollel ajal olid kasutusel venemaised külmikud, mille sügavkülmad olid nii imepisikesed, et sinna ei mahtunud hädatarvilisedki asjad ära, rääkimata siis sellest, et seal oleks saanud hoida külmutatud marju, et neid oleks olnud munadepühade aegu võtta – ja poodides polnud toona iial selliseid asju müüa.

Nüüd on elu ses plaanis palju lihtsam ja värviküllasem ja igaüks saab mune värvida ja kujundada just nende värvide ja vahenditega nagu ise tahab. Lõppsõna juurde lisasin pildi erinevate looduslike värvaine andjatega ja sellega, mis värvi miski annab ja kuidas see ka munal näha jääb. Kes soovib, see saab ise järele proovida!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKevadine Fortuuna tänulikkus
Järgmine artikkelSõnumid 13.-19. mähakuu päevaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi