Sõnumid vetekuu 6.-12. kuupäevaks

0
23385
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Pixabay

Sul on on pikemat aega olnud päevakorral mingi rivaalitsemine, hõõrumine kellegagi, mis ei ole saanud läbi – kumbki osapool pole teinud järeleandmisi ega taganenud ja samas pole ka kumbki teisest nii üle olnud, et seeläbi olukord oleks lahenenud. Nüüd jõuab kätte see päev, mil võid rahuloluga tõdeda, et vägikaikavedu on läbi ja sa oled oma paremust tõestanud. Sul on põhjust võitu tähistada, seda enam, et sellega kaasnevad nii mõnedki hüved.

Pea siiski meeles seda, et uhkus ajab upakile ja paigalseis on taandareng ning ära unusta end niiöelda loorberitele unelema – muidu võid oma kättevõidetud positsioonist nii lipsti ilma jääda, et arugi ei saa enne kui hilja.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi