Sõnumid vetekuu 6.-12. kuupäevaks

0
23378
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 6-10 kuupäeva vahel

Foto: Gerd Altmann

Kätte on jõudnud aeg, mil sa ei saa olla ei hellik, loominguline, mõjutatav ega pilvedel heljuv. Pead olema kahe jalaga maas, külmavereline ja selge peaga. Sa pead olema tähelepanelik, hoidma lahti silmad ja kõrvad, kasutama oma teadmisi, kogemusi ja oskusi nende parimal moel, et suuta asjadest aru saada nii nagu nad tegelikult on, mitte maalides pilti, mis tõest kaugel on või suurt seost üldse ei oma. Uuri tausta, kogu infot nii palju kui võimalik – ja alles siis, kui kõik saadud andmed on läbi töödeldud, tee oma valik, langeta otsus. Ja valiku tegema või otsustama sa pead. Sa ei saa sellest kõrvale hiilida.

Kujuta ette näiteks olukorda, et oled omale kodu otsimas – ostmas ja pole muud valikut, kui see pangalaenuga osta ja pangalaenu tuleb maksta 30 aastat päris kenades summades. Omad ettekujutust, eks. Kujuta nüüd ette, et sinu esmase uurimise alusel sulle üks objekt igati meeldib ja sobib ja miski ei tundu viltu olema ja sa ostad selle ära. Esimesel aastal saad aga selge, et naaber muudab elu põrguks, ei saa rahu ei ööl ega päeval, elamises aga hakkavad ilmnema puudused, mis ei liigitu varjatud vigadeks, aga on probleemid, millele sa ei osanud tulla. Kinnisvara hinnad on aga vahepeal kolaki kukkunud, nii et isegi kui end päästa püüdes elamise müüki paneks, ei saaks sa oma raha tagasi ja peaksid veel vähemalt 5 aastat maksma pangalaenu selle elamise eest, mille alles ostsid ja teistpidi maha müüd, lisaks veel see et kui müüd elupaiga enne 2 aastat, tuleb maksta tulumaks tehingult…

Nüüd ongi selline aeg, et mida iganes ette võtad valida või otsustada – üheksa korda mõõda, üks kord lõika.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi