Sõnumid viimaseks maipäevaks ja juuni alguspäeviks

1
11598
Tagasi
Järgmine

Pea piiri

Pilt: M.Hassan

Paljud inimesed ei suuda endale öelda EI, kui satuvad hoogu mingi töö tegemisega. Ei, ikka kõik on vaja kohe nüüd ära teha, kui tuhin peale tuli. Kugistatakse sisse ja määritakse peale valuvaigisteid ja aetakse end nii ära, et pärast ei saa ei voodist välja, toolilt püsti ega püsti olles istuma, sest kere on nii kange ja valus. Hea, kui hädad ainult luu – ja lihasvaluga piirduvad – paljudel on igasugu muidki hädasid lisaks. Aga on ju vaja! Aiamaa tahab harimist, muru niitmist, riisumist, kodus sada asjatoimetust… Jah, kõike on vaja teha. Otsekohe. Kui me oleme valinud end ribadeks kiskuda kõige sellega, millest suurt osa saaks ka delegeerida, siis paljud ei oska end lahti aheldada seetõttu, et nad kardavad, kui nad ei uputa end üle mis iganes kohustustega, siis pole neid äkki enam vaja. Nad unustatakse ära, nendega ei taheta suhelda, nad muutuvad ülearusteks või muidu kõrvalejäetuteks. Teisisõnu tehakse endale liiga, hüljata saamise hirmust. Inimesed piitsutavad end vaeseomaks, ilma et iseendale suudaks tunnistada milles asi on, miks nad endale nii teevad. Tegelikult saab ka mõistlikumalt, ilma end ära ajamata ja ilma, et keegi hülgaks kedagi. Rääkima peab. Ma kipume arvama, et teised näevad meie pähe ja loevad meie mõtteid. Paraku nii see pole. Ja mõtete lugemisel tekib tihti palju valearusaamu lisaks arusaamatustele. Nii et parem rääkida, mitte loota ja ette kujutada, et teised imevõimeid omavad ja saavad aru, mida mõtleme ja tunneme, kui me seda selge sõnaga pole väljendanud.

Paljude jaoks on töö tegemine pingete maandamise viisiks. Ja ka nemad pingutavad tihti üle… Aga algpõhjus ikka seesama, et – tuleb rääkida. Tihti küll probleemi põhjustajaga rääkimine on lootusetu tegevus, aga igaühel peaks siiski olema kasvõi üksainumane hing, kellega südamest südamesse saab rääkida. Tühjaks rääkimine aitab ka palju. Ja kes teab, mis head nõu võib teiselt saada. Ikka parem, kui hinge kurnamisele lisaks ka ihu ära kurnata. Pea piiri!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Alexander Stein

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 24.-30. toomekuu päevaks
Järgmine artikkelMõtteid reisisarjast “Ürgne maa Siber”
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi