Sõnumid viinakuu 21.-27. kuupäevaks

0
33631
Tagasi
Järgmine

Tänulikkuse võim

Foto: Pixabay

Me kõik oleme oma elus kogenud raskeid aegu, muresid, probleeme, olukordi, kus on tunne, et sein on ees ja no ei paista kuskilt mingit valgust tunneli lõpus või mingitki talutavat lahendust olukorrale. Meeleheide, jõuetus, kindlustunde puudumine ja hirm pole harvad kaaslased.

Sellises olukorras tundub nõuanne sellele olukorrale tänulik olla, lausa julma pilke ja mõnitusena. Mille üle küll saab õnnetuses tänulik olla? No mille? – need küsimused keerlevad peas ilma vastust leidmata.

Ühel hetkel aga jää murdub ja varem või hiljem leiab olukord lahenduse ning kui kriis mööda, on jaksu ja aega märgata, et läbi selle kriisi me õppisime midagi vajalikku. Enda, teiste inimeste, olukordade, käitumiste, suhtumiste – kes teab mille kõige kohta. Need teadmised ja kogemused kuluvad meil aga elus vägagi marjaks ära. Nii et on küll põhjust olla tänulik raskustele, mis meie teele satuvad.

Kui me sellele lisaks suudame end lahti harutada meile probleeme tekitanud inimestest ja läbi lõigata energeetilised sidemed nendega, ei jää kardinaalsed muutused paremuse ja hingerahu poole enam nädalate, vaid paari päeva kaugusele – ja see tunne, mis siis hinges saab valitsema, on lihtsalt võrratu. Meeletu kergendus ja koormast vabanemine – tahaks äkki kõike teha mis muidu alati hingelähedane olnud, aga mis raskel ajal ununenud, sest selleks pole vaimu olnud.

Oluline on ikka tänada saadud õppetunni eest ja soovida head ning minna oma eluga edasi.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Ali Express

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid rehekuu 14.-20. kuupäevaks.
Järgmine artikkelSõnumid oktoobri lõpupäeviks ja novembri alguspäeviks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi