Sügiskuu lõpunädala sõnumid

1
3442
Tagasi
Järgmine

Algas sügis

Foto: Pinterest

Nagu ikka, toob sügis endaga kaasa mitte ainult kirevad puulehed ja saagikoristuse aja, vaid ka rohked ja tüütud viirused ja külmetused. Kuigi tänavune suvi oli meeletult soe ja päikeseline, nii et igaüks pidi saama oma aku täis laetud, on ometigi juba kuulda, et esimesed sügisviirused tiirutavad ringi, inimesed turtsuvad ja köhivad, mõni on jõudnud juba teise tiiruga alustada.

Seega on viimane aeg end “sõjarelvastada” igasuguste nakkuste vastu ja turgutada oma tervist erinevate looduslike immuunsust tugevdavate segudega, mille valmistusõpetusi on Hingepeegli varudes mitmeid erinevaid.

Turgutage endid, oma pereliikmeid ja ärge olge kadedad ja jagage neid tarkusi ka sõpradega!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelPrafuli muusika on sügavalt puudutav
Järgmine artikkelVIDEO! Tiit Trofimov räägib suurseminarist „Teekond sügava suhteni”
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi