Suvekuu kesknädala inglisõnumid

0
4379
Tagasi
Järgmine

Kui üleväsimus viib mõistuse

Foto: Marisa Goudy

Diana palus mul selle nädala inglisõnumid teha, kuna tal omal kiire aeg ja ma lubasin need mingi aeg ära teha, aga ilmselt hilisõhtul, kuna tänagi tööpäev ja ei tea kuna koju jõuan ja koduste asjatoimetustega valmis saan.

Paraku aga on töö mu nii ära tapnud, et koju jõudes polnud mul enam vähimatki mälestust sellest, et pühapäev ja inglisõnumid vaja teha. Alles vastu ööd kui Diana kirjutas ja tõdes, et sõnumeid pole, tuli mulle meelde… Esimest korda meie koostöö aja jooksul!…

Nüüd ma siis kirjutan neid sõnumeid ja kõrvad undavad minu ümber tiirutavate ma ei tea kui paljude sääskede pininast. Kui teie pole tänavu sääski näinud või olete vaid mõnda üksikut, siis teate, kus nad kõik on – minu juures nagu alati!

Ja kui rääkida sääsetõrjevahenditest, siis mina pean nende puhul kasutama väljendit “vereimejate meelitajad”, sest minu peal toimivad nad just nii. Vahet pole, kas mõni kaubanduslik keemia (Plix, Off, Diffusil jne) või eeterlikud õlid (lavendel, piparmünt jne). Tulemus on see, et mina olen esimene sääsk, kes nende haisude/tugevate aroomide peale minema lennata tahab, vereimejad aga ronivad mulle hordidena isegi ninna, suhu, silma ja kõrva.

Seinakontakti pistetavaid heliga peletajaid pole jõudnud testida. Nii et kui mõni firma tahab mõnda toodet testida, siis ma ülimalt heal meelel oleks katsejäneseks – kui mis tahes vahend peale dünamiidi suudab vereimejad minust eemale peletada, on see super toimega!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKesakuu esimese täisnädala inglisõnumid
Järgmine artikkelSuvise pööripäeva ja jaanipäeva nädala inglisõnumid
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi