Suvekuu kesknädala inglisõnumid

0
4218
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

 

Tahad rahu, valmistu sõjaks – tead seda ütlust? Seda parafraseerides – tahad tunda edu, valmistu pettumusteks. Sel nädalal on paraku olemas  võimalus pettumuseks, sest tegemist tuleb tugeva/keerulise vastasega ja mismoodi see olukord laheneb, näitab vaid aeg. Seega, mis iganes sel nädalal plaanis – arukas oleks kõik korralikult läbi mõelda, plaani pidada, mitte minna mütsiga lööma, et mis see ikka juhtuda saab.

Kui aga siiski pettumus tuleb, ei ole see põhjuseks, et nina norgu lasta. Asja tuleb vaadata teise nurga alt: see asi polnudki sulle, selline nagu tahtsid, või õigel ajal. Täna seda kogemust ja lase tal minna – sa ei oleks olnud õnnelik, kui kõik oleks läinud su esialgse soovi kohaselt. Elus juhuseid pole ja asjad töötavad meie kasuks, kui see ka esialgu nii ei tundu.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi