Suvise pööripäeva ja jaanipäeva nädala inglisõnumid

0
5319
Tagasi
Järgmine

Aeg kokkuvõteteks

Foto: Patheos

On saabunud aeg teha vahekokkuvõte sellest, kuidas läinud kuud on kulgenud, mis hästi, mis halvasti ja arutada, mida ja kuidas teha, et edaspidi kulgeks asjad meelepärasemal moel.

Need aga, kes armastavad legende ja uskumusi, peavad tolmukorra maha pühkima jaaniööga seotud uskumustelt. Noortel on ilmselt lõbus korjata vaikides, sõnagi vahetamata, 9 eri sorti lilli ja panna need padja alla, et unes oma tulevast näha, või siis süüa soolast kala, et näha unes tulevast omale juua toomas, sest soolane kala ajab hullu moodi janutama.

Rohkeid jaanipäeva – ja ööga seotud traditsioone, uskumusi ja maagiaga seotud asju on kirjeldatud mitmetel internetilehtedel, paljud küll vaid kopeerivad algallikat, seega soovitan sirvida Maavalla leheküljelt selleteemalisi artikleid, mis annavad väga rohke ja põhjaliku materjali kõigega seonduvast.

Et tänavu jaaniööl ei saja, ei julge loota, aga üks mis kindel – tuleb üle aastate kõige soojem jaaniöö kohe kindlasti! Nii et jaaniussikesi saab otsida ilma hirmuta, et enne külmud kringliks, kui ainsatki helendavat sabaotsa näed…

Rõõmurikkaid, vahvaid ja lõbusaid-turvalisi pühi teile kõigile!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSuvekuu kesknädala inglisõnumid
Järgmine artikkelKesakuu lõpunädala inglisõnumid
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi