Talvekuu lõpunädala inglisõnumid

0
23235
Tagasi
Järgmine

Talvekuu, aga talve pole…

Foto: Playbuzz

Vihm, tuul ja pori – nagu viimastel aastatel, mil iga sügis ennustatakse viimase poole sajandi või sajandi kõige külmemat talve, pööraseid lumesadusid ja ei tea mida kõike ekstreemset. Ja siis tuleb jälle üks naljanumbriks olev talv.

Külmad siiski tulevad ja ilmselt detsembri keskel hiljemalt on maa ikka valge ka. Mina looduse või kohvipaksu pealt ei ennusta – ma lihtsalt täheldan, et viimasel paaril nädalal käituvad mu kassid nagu talveuneks valmistuv karu ja püüavad end nii paksuks süüa kui vähegi võimalik. Pea katkematu tants ja trall toidukausside ümber nagu mul oleks kodus aafrika näljahädalised, mitte ärahellitatud kodukassid. Nii nad käituvad tavaliselt nädal – paar enne seda, kui ilmad külmaks lähevad. Näis, mida ilm tegelikult teeb.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine
Eelmine artikkelTest – Millise nõiajoogi valiksid sina?
Järgmine artikkelDetsembri esimese täisnädala inglisõnumid
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi