Talvistepühakuu 16.-22. kuupäeva sõnumid

0
24945
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: H. Assaf

Hinga rahulikult sisse ja välja ja vahepeal loe kümneni. Ei, sa ei lämbu ära ja süda ka ei hüppa selle ajaga rinnust. Korda seda hingamisharjutust nii mitu korda veel kui vaja, et tunneksid end täiesti rahulikuna. Juba oledki? Tore. Siis lase selle sama rahuga endast välja kõik kõhklused, kahtlused ja ebameeldiva aistingud, mida oled enda jaoks kinni külmutanud, tahaplaanile surunud ja argitoimetuste alla matnud, kus nad end aga mõnusasti tundma ja juuri ja võrseid ajama on hakanud, kuna nendega pole tegeletud. Nüüd võta neil natist kinni ja tõsta endast välja, lase minna.

Oma argirutus leidsid, et parim lahendus on ignoreerida ebameeldivat, mis segaks tegutsemist, kuid probleemid ei kao selle peale, et neist välja ei tee. Nüüd võta nad letti ja: 1) kas sa saad midagi teha olukorra muutmiseks? Kui jah, siis tee seda, mis võimalik; 2) kui sa ei saa midagi teha, kui asjade käik ei sõltu sinust, siis lase sel minna. Ei ole mõtet end piinata sellega, mida sa niikuinii muuta ei saa. Tee kõigi seni ignoreeritud valupunktidega see protsess läbi. Usu, aasta lõpunädalaile lähed tänu sellele palju kergema sammuga vastu. Me keegi ei suudaks edasi liikuda, kui me lohistaks kaasas kogunevat murekoormat, jättes sellega tegelemata ja maha laadimata. Mured nagu haigused on kõige edukamalt seljatatavad, kui nendega kohe tegeleda, mitte neil kasvada lasta või neid ignoreerida.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi