Talvistepühakuu kolmanda nädala inglisõnumid

0
19723
Tagasi
Järgmine

Aastalõpp kui tordikroon

On see aasta olnud selline põrgu nagu on olnud, aga vot nüüd on tipp, tordikroon.

Sain see nädal omale külge mingi viiruse või külmetuse, mis äkki arenes nii hulluks nagu elus pole ükski tõbi kujunenud. Helistasin perearsti nõuandetelefonile ja krigisesin ja kiuksusin suurivaevu sõnad suust välja, kuna häältki mul enam õieti pole, kõik on ära köhitud. Nõu oli lühike ja konkreetne: helistage kiirabisse, tulevad kohale, teevad süstid, teevad esmase läbivaatuse ja vajadusel viivad Teid haiglasse.

Mina – ja kiirabi. Mina – ja haigla? No see oli tõesti tänavuaastasest põrgupaketist puudu!

Üks on selge – peale mõõna tuleb tõus. Lihtsalt tuleb. Järelikult järgmine aasta peab tulema väga hea. Parim, millist ma enam ei mäletagi.

Olge tublid, hoidke end ja oma tervist!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse alanud detsembrikuu kolmandasse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi