1Algus ja lõpp

Foto: Deviant Art

Lehekuust saab esimene suvekuu. Ühe lõpp ja teise algus. Lastekaitsepäev on juuni esimest päeva tähistamas. Paljudel algab kauaoodatud puhkus. Noortes võrsetes ja taimedes on tohutud vitamiinivarud, mis meile marjaks ära kuluvad, sest pikaleveninud talv on meie varud tühjaks tõmmanud ja peame endid uuesti täis laadima, et jaksata särada ja tegutseda. Tühi kott püsti ei seisa – teati juba ammustel aegadel.

Kaselehtede magus aroom läbisegi toomingate jumaliku lõhnaga, õunapuuõite sadu ja õitsema hakkavad piibelehed, mille aroom on minu meelest maailma parimaid… ja pakatama hakkavad sirelid oma oivalise lõhnaga – tõeline lõhnade pidu! Iga kevad naudin seda meeletut lõhnadehullust, millel üks võrratu aroomilaine järgneb teisele, nii et saan pidevalt olla pöördes mõnest oivalisest lõhnast….

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Loe seda edasi”

Tagasi

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelMaikuu eelviimase nädala inglisõnumid
Järgmine artikkelPiimakuu teise nädala inglisõnumid
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

24 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi