Üleminekunädala inglisõnumid

24
10763

3Sõnumi lugemine

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Kui oled oma pildi ennast jäägitult usaldades, oma intuitsiooni teel välja valinud, kliki sellel, mille tulemusena keerab pilt end ümber ning sulle avaneb pildi taga peituv nädala inglisõnum, millele peaksid/võiksid just käesoleval nädalal rohkem tähelepanu pöörama. Allesjäänud pilt peidab endas sõnumit, millega lähed vastu uuele nädalale.

Kindlasti loe postitus lõpuni, sest postituse lõpus on inglitel sulle saadetud ka lõpusõnum.

Sõnum pildi nr 1 taga

[flippingCard direction=”right” type=”click” border=”0px solid gray” borderRadius=”10px”
background=”white” padding=”0px” textalign=”left”]
[fc_front]

Foto: Soul Mirror´s tuhkrukennel

[/fc_front]
[fc_back]

Sinu loomingulisus ja raske töö toovad sulle suure tasu. Sul on praegu Midase puudutus, nii et kõik, mille eest praegu hoolitsed ja millele oma armastavat tähelepanu pöörad, puhkeb õitsele. Abielu, lapsed, emadusega seotud teemad ja loomingulisus saavad praegu positiivselt mõjutatud. Vahet pole, kas oled sünnitamas, hellitad taimi või loomi või hoopis püüad uuel äril või projektil kasvada, sinu püüdlusi saadab edu.

Naudi kauneid asju elus, teades, et oled kõike seda väärt. Hellita oma keha massaaži või joogaga või millega iganes, mis paneb sind tundma terve, luksusliku ja elavana.

[/fc_back]
[/flippingCard]

Sõnum pildi nr 2 taga

[flippingCard direction=”right” type=”click” border=”0px solid gray” borderRadius=”10px”
background=”white” padding=”0px” textalign=”left”]
[fc_front]

Foto: Celestial Reiki

[/fc_front]
[fc_back]

Oled südamega oma töö või õpingute juures. Oled pühendunud õppimisele oma töö, projekti või oma ameti kohta. Oled õigel teel. Sinu pühendumus, oskused ja anded saavad tunnustatud ja premeeritud.

Siiski, on veel paljutki, mida õppida. Kaalu oma huvide või erialaga seotud koolitustel osalemist. Tõsine pühendumus õppida või uurida tuleb praegu kasuks, sest praegu on just sobiv aeg minna kooli tagasi.

[/fc_back]
[/flippingCard]

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

24 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi