Uue aasta teise nädala inglisõnumid

0
24846
Tagasi
Järgmine

Hetkes elades õnnistad oma tulevikku

Kuidas meid maast madalast õpetatakse elama tulevikus, unistustes ja ei tea mis ajas või ruumis praeguses hetkes ja kahe jalaga maas elamise asemel. Küll meilt küsitakse, mida sünnipäevaks tahame juba pikalt ette, küll küsitakse, mida jõuludeks tahame… ja nii me aina loodame iga aasta uuesti, et juhtub ime ja meie suurimad soovid täituvad. Nii nagu täiskasvanud kipuvad pea kilodega lotopileteid ostma, sest äkki…

Üldse mitte äkki jäetakse elamata olevikus, jooksvas hetkes ja sellesse panustamata.

Kui sa paned seemne mulda, aga unustad mulla kastmata ja vajadusel väetamata, ei ole ka tulevikus midagi eriti tulemas. Kui väetad ja kastad, aga talvel jätad külma võtta, on kogu senine vaev asjata.

Ela hetkes ja panusta iga hetk täiega sellesse, milles soovid edu saavutada – ja ära jäta pingutusi pooleli! Siis edu tõesti tuleb.

Mul on peotäis terviseprobleeme, mis välistavad enamuse toitude söömise, mida tavainimene saab endale lubada ilma selle üle sekunditki mõtlemata ja mille tulemusel on mul tõsiseid raskusi sellega, kuidas ja mis väega saada kätte organismile vajalikud vitamiinid ja mineraalid.

Lugesin mitme aasta jooksul mitmes keeles raamatuid ja internetimaterjale, tüütasin arste kui paha unenägu, proovisin seda, teist ja kolmandat, olin palju kordi meeleheitel ja pisarad silmis, et mul vist ei õnnestugi end rivvi saada.

Jõulude ja aastavahetuse vahel käisin iga päev kliinikus ise uuringutel, proove andmas, vastuvõtul… Tänaseks on vereproovide vastused käes. Digiloos ilusti üleval. Ma käin neid iga päev pilguga paitamas. Sest see on tõeline jackpot, mida ei anna rahasse panna! Nii ilusaid vereproovi vastuseid pole mul vist elus kunagi olnudki. Ma sain hakkama!!!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse 2018. aasta teise nädalasse. Seekordsed sõnumid saadeti inglite poolt samuti tähtkuju põhiselt.

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv tähemärk, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelMida toob endaga kaasa uus, 2018. aasta?
Järgmine artikkelIsvara Joogakool alustab noorte joogatundidega
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi