Uue aasta teise nädala inglisõnumid

0
24684
Tagasi
Järgmine

Sõnn

Foto: Animals

Inglid tahavad selle sõnumiga sulle öelda seda, et praegusel hetkel sobib sulle kõige paremini just grupitöö. Just seetõttu on sul aeg laiendada oma sõprusringkonda või võiksid liituda mõne grupeeringuga (koolitus, treeningud, õpingud, raamatuklubi jne). Just praegu on sul sobilik liituda erinevate sind toetavate gruppidega, kellel on kõrge moraal ja terviklikkus.

Ka võiksid üle vaadadata kõikvõimalikud reeglid, piirangud ning uskumused, mis on puudutavad sinu praegust olukorda selleks, et veenduda nende õigluses kõigi osapoolte suhtes. Kui seda teed, võid lahti saada kõikidest senistest takistustest, mis jäävad sinu soovide täitumise teele.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi