Veebruari kesk -/Koera aasta alguse nädala inglisõnumid

2
8024
Tagasi
Järgmine

Veel üks algus

Foto: Deviant Art

Viimaks saab sellel nädalal läbi Kuke aasta, mis paljudele oli ränk ja laastav ning alguse saab kollase maa – Koera aasta.

Energiates oli muutusi tunda juba lõppenud nädala algusest saadik, mil justkui noaga lõigatult lõppesid seni pea katkematus jadas tulnud hädad ning jamad ja sama suure hooga tuiskasid kui tammi tagant välja igasugused positiivsed sõnumid ja teated, trumbates üksteist üle.

Sõbrad juba küsisid, et mis juhtunud on, et ma olen kui teine inimene, sest juba hääles on rõõmu – ei ole vaja mind nähagi, et aru saada, et säran rõõmust. Juhtus see, et jamade aeg sai äkki läbi. Peale läinud aastal läbi elatut on kõik muu juba lillepidu – mis – nagu aru saan, on alanud juba enne ametlikku Koera aasta algust 16. veebruaril.

Ootan huviga, mida see aasta mulle toob, sest vaid selle ühe nädala jooksul kogetu on mind ajanud ärevusse ja olen erutatud nagu väike laps jõulupuu all, et noh, mis kingipakkides on! Nii et – paremad ajad on veel ees!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda postitus lõpuni, sest seekord on peale lõpusõnumi veel kaks lisasõnumit: sõbrapäeva ja Koera aasta alguse sõnum, kust leiad veel nii mõndagi huvitavat ja vajalikku enda jaoks.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelVIDEO! Mis on Rännak?
Järgmine artikkelEestisse jõuab tõsielufilm zen-budismist
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

2 KOMMENTAARI

  1. Minu jaoks oli lõppenud nädal just väga keeruline ja kurb. Selle võiks kokku võtta lausega: nüüd on aeg silma vaadata ja elada oma varasemalt (rumalusest) tehtud vigade tagajärgedega.

  2. Veider, et varem, kui sai ise pilti valida, puudutasid sõnumid mind isiklikult väga sügavalt. Pärast seda, kui on sünnikuupäevade järgi, on kogu aeg tunne, et loen vale sõnumit :)

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi