Veebruari kesk -/Koera aasta alguse nädala inglisõnumid

2
7954
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Inglid annavad selle sõnumiga sulle teada, et uuel nädalal on sinu peamiseks sõnumiks see, et võtaksid endale aega mediteerimiseks, joogaks või looduses jalutamiseks ja puhkamiseks. Need rahulikud tegevused suurendavad sinu enesekindlust ja tugevdavad intuitsiooni, viimane omakorda aitab sinul jõuda lähemale oma elu eesmärgile.

Kuulates oma südame ja hingamise helisid, tunned ära iidse trummeldamise, mis ühendab sind kõige loodu ja Maaga.

Sinu sisemine tarkus ulatub tagasi iidsetesse aegadesse. Ära viivita selle tarkuse toomisega oma ellu.

Usalda iseennast ja teisi. Austa oma jumalikkust, vaimsust, seksuaalsust ja tarkust. Tähtsusta kirge ja hingelisust oma elus. Ole eeskujuks teistele.

Nädala toetav kristall on seekord safiir, mida loetakse spirituaalse tõe kristalliks. Safiir toob valguse ja rahu, avab mõistuse ilule ja intuitiivsele arusaamisele.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

2 KOMMENTAARI

  1. Minu jaoks oli lõppenud nädal just väga keeruline ja kurb. Selle võiks kokku võtta lausega: nüüd on aeg silma vaadata ja elada oma varasemalt (rumalusest) tehtud vigade tagajärgedega.

  2. Veider, et varem, kui sai ise pilti valida, puudutasid sõnumid mind isiklikult väga sügavalt. Pärast seda, kui on sünnikuupäevade järgi, on kogu aeg tunne, et loen vale sõnumit :)

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi