Veebruari kesk -/Koera aasta alguse nädala inglisõnumid

2
7895
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 6-10 kuupäeva vahel

Foto: Harmonious Earth

Inglid annavad selle sõnumiga sulle teada, et sinu keha, mõistuse ja vaimu harmoonia loomulik tulemus on õnn. Tervis, terviklikkus ja pühalikkus vibreerivad samal tasemel harmooniaga.

Tasakaalusta oma elu kõiki külgi. Puhasta enda ümber olev energia – loo kodus korda, vähendades asjade kuhjumist, energiate blokeeringut. Anna ära asjad, mida sa ise enam ei vaja.

Hinda oma keha nii seespidiselt kui väliselt sama kõrgelt ehk õnnista alati sööki ja jooki enne söömist. Toitu tervislikult. Maga piisavalt. Jaluta, võimle, käi massaažis.

Kui füüsiline keha on piisavalt puhas, kannab ta endas rohkem valgust. Kui parandad oma toitumist, paraneb kogu su elu.

Hoolitse selle eest, et töö ja puhkus ning andmine ja saamine oleksid tasakaalus.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

2 KOMMENTAARI

  1. Minu jaoks oli lõppenud nädal just väga keeruline ja kurb. Selle võiks kokku võtta lausega: nüüd on aeg silma vaadata ja elada oma varasemalt (rumalusest) tehtud vigade tagajärgedega.

  2. Veider, et varem, kui sai ise pilti valida, puudutasid sõnumid mind isiklikult väga sügavalt. Pärast seda, kui on sünnikuupäevade järgi, on kogu aeg tunne, et loen vale sõnumit :)

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi