Tagasi
Järgmine

Kui päike tõuseb porilombist

Foto: Martin Holzer

Võibolla tead ütlust, et “(mingi nähtus, tegevus) juhtub siis, kui päike tõuseb solgipangest/porilombist”, millega tahetakse öelda, et selle asja juhtumine on samahästi, kui võimatu.

Tead ilmselt ka ütlust, et ära iial ütle iial…

Mina tean aga lugusid elust enesest…

Veerandsada aastat tagasi olime kolleegidega ühe kolleegi juures maal koosviibimisel ja hommikusöögilauas rääkis üks kolleegidest oma öist ärkamist ja unise pea mõtlemist: ta nägi ärgates eredat valgust tuppa tungimas ja arvas, et päike juba tõusnud – huvitav, kuidas maja nii vaikne ja tema unine… Akna juurde jõudnuna jõudis talle kõik pärale: tuppa siras õues olnud tänavalaterna valgus ja teps mitte päike. Oli sügav öö. Me naersime sõbralikult koos, kuidas tänavalatern öösel tõusis ja paistma hakkas… Nii et kui tänavalatern saab keset ööd tõusta ja paista, asi see siis päikesel porilombist tõusta on…!

Aga mis ma tegelikult tahtsin öelda, on see, et kui elu lööb sind jalust maha või keegi sind näoli mutta kinni, püüa vähemalt pea porist üles tõsta, et sa näeksid seda hetke, kui päike tõesti lombist tõuseb. Sest usu, ta tõuseb. Siis, kui sa ei usu enam midagi ega kedagi ja ei jaksa enam kedagi kuskile saatagi, kuigi võibolla tahaks. Siis, kui on tunne, et kõigest on ükskõik.

Vot siis on see hetk, kui latern tõuseb keset ööd sinu peale päikesena paistma ja võid näha päikest porilombist tõusmas. Tead, miks just siis?

Sa pole tänasesse päeva jõudnud niisama ajaviiteks, vaid põhjusega. Ja niisama lihtsalt sul minna, loobuda, ei lasta. Kui sa tunned, et kõik, nüüd on kõik, sein on püsti ees, sinu nõu ja jõud otsas ja tunnel on ka kinni müüritud ja lootust tunneli lõpust valgust näha kadunud, saadetakse sulle abi ja tugi. Siis, kui on näha, et oled andnud endast kõik, mis sel ajal oskad ja suudad. Sind ei jäeta ripakile ja hooleta. Sulle antakse võimalus näha maskivabalt inimesi enda ümber ja näha, kuidas käitud/reageerid kriisiolukorras ning anda sulle sel teemal mõtlemisainet.

Ära iial kahtle oma väärtuses!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSügisene Fortuuna valik
Järgmine artikkelSaue mõisas toimub Romet Preismanniga “Ekstaatiline tants”
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi