Viinakuu 7.-13. kuupäeva sõnumid

0
26694
Tagasi
Loe seda edasi

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Adina Voicu

Tahes mis laadi mure, häda, raskuse või probleemidega sa ka silmitsi ei seisaks, tea, et abi on sinu juurde juba teel ja jõuab sinuni just siis, kui seda enim vajad. Sind ei jäeta oma mures üksinda ja sind pole unustatud.

Ületa oma hirmud ja tee plats puhtaks oma unistuste jaoks.

Ole valmis ka reisiks – kuhu, kaugele, kauaks – võimalik, et saad seda teada alles niiöelda asjade käigus, aga vastu puiklema sellele minemisele küll ei peaks. Võta vastu, mis elul on pakkuda ja kasuta seda maksimaalselt enda hüvanguks ära.

Valikuvõimaluste olemasolu tundub hea võimalusena, kuid enne otsuse langetamist süvene siiski teemasse ja uuri asja, enne kui lõpliku sõna ütled. Kiiret otsustamisega pole, kuid kui teed halva valiku, oled ise pärast õnnetu.

Tagasi
Loe seda edasi

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi