Viinakuu kolmanda nädala inglisõnumid

0
17472
Tagasi
Järgmine

Pikad juhtmed

Juba kolmandat päeva mõtlesin, miks küll mu labakäed jälle üles ütlesid ja parem käsi veel elus esimest korda kapitaalselt üles paistetas ja nii hullult valutama kukkus, et mõistuse peale hakkas.

Tegin kompresse ja määrisin tinktuuriga, sõin sisse põletikuvastase ja palavikkualandava toimega valuvaigisti ja ei saanud ikka aru.

Kuni täna äkki plahvatas.

No muidugi! Keegi peab kõik need kokku ostetud raamatud kunagi läbi ka lugema – aga kuna ma loen, kui käed küljes ja leian omale kogu aeg sada tegevust paigal istumise ja raamatulugemise asemel! Nüüd siis sandistatigi mu käed ära, et ma tegeleks teemaga, mitte rühmaks vastu talve umbrohtu kitkuda, lehti riisuda, kui enamus alles puude küljes kinni ja tegevus kilplaslik, sest iga päev on uus hunnik ja tuul puhub eelmise kompostihunnikust niikuinii jälle laiali….

Ma ju läksin seekord “ainult vaatama” Apollo raamatumaratonil müügil olevat… hahaha. Teadagi, mismoodi mina raamatupoes “ainult vaatan”…

Kodus lugesin kokku, mitu ühikut ma Rahva Raamatus vaatasin ja mitu Apollos. Viik. 10:10. Kui ma järgmine kuu hakkan tõrusid sööma, sest söögi jaoks enam raha pole, siis ärge imestage või küsige, mis mu rahaga sai.

Ma ainult vaatasin!

Ehk siis ma olen hoiatanud – kui te ka kuskile “ainult vaatama” lähete, võib teie ihu teilegi segadusttekitavaid märguandeid anda ;)

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelHeiki Tomson korraldab hingamistreeninguid gruppidele
Järgmine artikkelHaldjasõnumid rehekuu viimaseks täisnädalaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi