Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: A2UA

 

Oled hõivatud ületöötamisega. Sa ei suuda piiri panna enda tööle unustamisele ja ületundide tegemisele. Ära unusta aga seda, et töö- ja eraelu vahel peab valitsema tasakaal. Üleüldse kipud praegusel ajal liiga paljuga tegelema. Lase end veidikenegi lõdvaks ja ära ütle ära sulle pakutavast abist.

Et end mitte ribadeks rebida, võta kuulda mõistuse häält ja langeta oma elutempot sulle tegelikult vastuvõetava ja meelepäraseni. Igasugu ebaolulised tegevused, mis võtavad aga hulga aega ja energiat, delegeeri teistele või lihtsalt viska oma plaanidest välja. Sellisel juhul on lootust, et sinu plaan ka täide läheb!

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelHeiki Tomson korraldab hingamistreeninguid gruppidele
Järgmine artikkelHaldjasõnumid rehekuu viimaseks täisnädalaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi