Sõnumid aasta viimase täiskuu nädalaks

0
9619
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Gerd Altmann

Aeg kõigeks uueks. Uued ideed saavad tiivad – tuleb suur innustus, võimalik, et seoses ürituse või olukorraga, mis sind viimane aeg on vaevanud. Sa näed võimalust luua midagi imetlusväärset ja sa oled sellest mõttest üdini erutatud. Keskendu pikaajalistele eesmärkidele ja koosta tegevuskava – siis on tulevikus põhjust rahul olla oma pühendunud tegevuse üle. Nüüd näed olukorda nii nagu see tegelikult on. Segaduste aeg on möödas ja selle asemel on selgus. Sinu uued arusaamad astuvad seniste väärarusaamade asemele. Oled valmis edasi minema.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid jõulukuu 6.-12. kuupäevaks
Järgmine artikkelJõulunädala sõnumid 2021
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi