Kas kombinatsioon 11:11 omab mingit tähendust?

2
21979

Korduvalt on mu mõtted läinud uitama teele, kus ma olen otsinud vastuseid küsimustele, et miks minu ema lahkus siit ilmast just sellisel kuupäeval nagu 01.11.2011. Miks ei olnud varem minu valduses infot alternatiivsete ravimeetodite kohta? Kas ma oleksin suutnud tema elu sellega päästa või vähemalt pikendada? Miks toimus minu ja minu lähedaste ärkamine sellest võltsmaailmast alles pärast nimetatud kurba sündmust? Neid küsimusi on lõpmatult. Nii ka paaril viimasel päeval külastasid need samad mõtted mind korduvalt.

11-11Üldiselt lähtun põhimõttest, et kui millestki aru ei saa ju siis ei ole veel ette nähtud. Ju ma siis ei ole antud info valdamiseks veel valmis. Nii jätsin need mõtted sinnapaika.

Ning täna … ilmus minu ette postitus, kus on esitatud mõned võimalikud variandid, mis seda kombinatsiooni ümbritseda võivad.

Alljärgnevalt artiklist

Kell on 11:11 – soovige midagi! Kindlasti tead seda ütelust ja võib-olla ütled seda kellelegi tänaseni. Kust see ütlemine tuleb? Kas oled üldse kunagi vaevunud midagi soovida? Mis teeb sellest ajast erilise ja millist tähendust see omab?

Mulle isiklikult (*originaalartikli autorile), kui toimus minu ärkamine, hakkasin seda kombinatsiooni nägema väga tihti. Aja jooksul hakkasin märkama, et selle kombinatsiooniga käib kaasas mingisugune vaimne tähendus. Mõnikord on minu elus etappe, kus ma näen näen neid numbreid kellal mitu korda päeva jooksul ning mõnikord on etappe, kus antud kombinatsioon end üldse näole ei anna.

Mida see kõik tähendama peaks? Kas aja jooksul, mil ma seda näen olen ma rohkem valgustatud? Kas minu hing ja universum üritavad väljendada midagi tähtsat?

1111Nende numbrite ilmumise tähenduse selgituseks on väga palju erinevaid teooriaid. Levinuim on, et nähes kombinatsiooni 1111 soovi midagi ja see läheb kunagi tulevikus täide. Mõned väidavad, et seda kombinatsiooni nähes avaneb sinu elus mingi teatud aken, mille avamiseks sa peaksid oma “inglitelt” juhendust paluma.  Teised teooriad väidavad, et just sel konkreetsel hetkel, mil numbreid näed on toimumas midagi märkimisväärset ja sa peaksid olema tähelepanelik enda ja end ümbritseva suhtes.

Üks minu lemmikuid seletusi, mida ma lugenud olen on, et sel hetkel sa peaksid lihtsalt peatuma ja mõistma selle hetke olulisust. Ma arvan, et kui sa näed 11 11 ilmuvat kas siis kellal, auto numbrimärgil, oma pangakonto saldol või kus iganes, on see kui väike sõbralik märguanne sinu hingelt, allikalt, kõrgemalt minalt või tervelt Universumilt – nimeta seda kasvõi Jumalaks – et kõik on joondumises ja sa oled oma eluga hetkel täpselt seal, kus sa olema pead.

Numeroloogia järgi omab number 11 kannatlikkuse, aususe, vaimsuse, tundlikkuse, intuitsiooni  ning idealistlikku tähendust. Oma kodulehel kirjutasin ma, et 11:11 nägemist võib tõlgendada, kui vaimse maailma suhtlemist meiega läbi hetkelise Matrixi vea.

Ma ei tea, kas me üldse kunagi saame seda teada, mida see päriselt tähendab, kuid kindlasti suudad sa enda jaoks selle tähenduse leida. Ja ma tean, et minus tekitab see alati hea tunde ja mulle meeldib seda hetke ka teistega jagada, et “Näe vaata 11:11!”

Allikas

Eelmine artikkelLemmikloomad on paremad kui antidepressandid
Järgmine artikkelKas sina läbid kortsutatud paberi testi?

2 KOMMENTAARI

  1. Jälgi oma sisetunnet! Lleia nende hetkede ühisjoon ja sa saad teada, mida sulle taheti öelda.
    Numbrikombinatsioonid saavad tähendada erinevatele inimestele, erinevaid asju. Kui sinu oletus tähenduse kohta momendil ka päris täpne pole, siis järgnevatel ilmumistel need omandavad juba sinu kehtestatud sisu.
    Kui numbrikombinatsiooniga midagi eelnevalt sidunud pole, siis tähendavad nad sama kõigile.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi