Augustikuu teise nädala kaartide ja kivide valik

0
7354
Tagasi
Järgmine

Vali kaart ja/või kivi

Foto: erakogu

Uuel nädalal uued kaardid ja kivid, mille vahel valida. Nagu eelmisest nädalast tuttav, siis tee oma valik kas kaart nr 1, 2 ja 3 ning kas kivi nr 1,2 või 3. Kaart ja kivi ei pea olema mõlemad samast valikust, vaid võivad olla täiesti erinevad, täpselt nii nagu sinu sisetunne ütleb. Ka võid valida ainult kaardi või siis kivi, mis sind parasjagu kõige enam tõmbab. Nagu ikka, siis järgnevalt 7lt lehelt leiad vastused oma valikutele ja postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele “järgmine”.

Kuidas eelmise nädala kaardid ja kivivalikud sind kõnetasid? Olid sulle toeks või jätsid külmaks? Minul endal oli küll nii kaardivalikust kui kividest tuge ja selgust saada.

Seekord kasutasin vaimumaailma tarokaarte ning minu kivikollektsioonist leidsid lauale tee siis lepidoliit, bronsiit ja opaal.

Esmalt tee oma valik kas kaart nr 1 ja / või kivi nr 1lepidoliit.

Foto: erakogu

Kaart nr 2 ja/või kivi nr 2bronsiit

Foto: erakogu

Kaart nr 3 ja/või kivi nr 3 – opaal

Foto: erakogu

Nüüd, kui oled oma valikud teinud, siis järgmistelt lehekülgedelt leiad vastused oma valikutele. Postituse ja valikute edasi nägemiseks kliki nupukesele “Järgmine” või vali rippmenüüst endale sobiv lehekülg. Mõnusat avastust ja loodan, et leiad endale siit taas midagi uut ja huvitavat, mida varem ei teadnud.

Tagasi
Järgmine
Eelmine artikkelTerviklik muutus: kuidas saada paremaks inimeseks ühe nädalaga 2. osa
Järgmine artikkelTerviklik muutus: kuidas saada paremaks inimeseks ühe nädalaga 3. osa
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi