Haldjate loits oma armsama leidmiseks

0
2368

123. märts

Foto: SOS Amor de Volta

Täna on viimaks kätte jõudnud kauaoodatud reede, nädala viimane tööpäev. Tänase päeva värvuseks on valge ning lõhnaks vanilje.

Kuna kevad on aeg, mil veri vemmeldama hakkab ning armuleegid lõkkele löövad, siis just praegu on hea aeg endale appi paluda haldjaid. Seda muidugi juhul, kui sa pole senini omale seda õiget leidnud, kellega oma armastust jagada.

Kui sa veel ei tea, siis armuloitsud on üsna ohtlikud ning nende kasutamisega ei ole nalja ja kui ühelt osapoolelt võetakse ära tema vaba tahe, siis lõppeb armuloits alati, pärast mõnda näiliselt õnnelikku aega, halvasti. Aga tänane armuloits on teisest dimensioonist ning ei tee kellelegi halba, jättes alles mõlema poole vaba tahte.

Loitsu lugemiseks vajuta nupukesele: “Loe seda edasi”.

Tagasi

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKevadkoristus loits
Järgmine artikkelHelirännak Tallinnas ja Tartus
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi