Randmejoonte elusaladus

6
32712

1Randmejoonte elusaladus

Foto: Bracelets

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Hiromantia ehk kätelt ennustamine, on üks maailma vanimaid ennustamise vorme. Kummaline on see, et hiromantia mängis väga suurt rolli ka keskaegses meditsiinis. Hiromantia vanimad juured viivad meid tagasi India (veedad) astroloogiasse ning Rumeeniasse (mustlased), kuigi mõned arvavad, et hiromantia sai alguse iidsest Egiptusest või isegi Pärsiast. Samas arvatakse, et hindu tark Valmiki on kirjutanud raamatu (minu robustne tõlge sellele teosele) “Valmiki Maharshi  õpetused meeste käejoonte lugemiseks” juba enam kui 5000 aastat tagasi ning koosneb 567 stroofist. Üks on kindel, hiromantia ulatub väga kaugele iidsesse aega tagasi ning ennustajad ei vaadanud üksnes ennustuse käigus inimese käsi, vaid ka nende otsaesist, et lugeda sealt välja inimese karma. Hiromantia on väga põnev ala ja kes tahab, saab selle endale väga kenasti tänapäeval ka selgeks teha.

Hetkel pakun sulle võimalust vaadata üle oma randmejooned ehk “käevõrud”  ning vaata, mida need sinu ja sinu lähedaste kohta räägivad. Selleks, et teada saada, mida jooned sinu kohta räägivad, kliki postituse edasi lugemiseks nupukest: “Loe seda edasi”

Tagasi

6 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi