Tagasi
Järgmine

Vali kaart ja/või kivi

Foto: erakogu

Märkamatult on kätte jõudnud uus nädal ning ka sel nädalal pakun sulle võimalust valida endale sind kõnetav kaart ja/või kivi. Selleks ei ole sul vaja teha midagi muud, kui vaadata neid kaarte ja kive ning tunnetada, milline kaart ning milline kivi sind kõige enam kõnetavad, mis sind enda poole justkui magnetina tõmbab. Kui tunned, et sind tõmbab enda poole näiteks esimene kaart, aga kolmas kivi, siis nii ongi. Kaart ja kivi ei pea olema koos. Sõnum sulle peitub kaardi all, aga kivi näitab sulle seda, miks sul just seda kivi võiks praegusel ajal vaja minna – millega see kivi saab sulle kasulik olla. Kui sul on kodus endal terve hulk erinevaid kristalle ja kive, siis otsi just see kivi enda kogust välja ja kanna seda sel nädalal endaga kaasas. Kui sul aga seda pole, siis tasub vaadata, miks see kivi sind sel korral kutsus ja äkki võiksid sa selle endale ka soetada. Ütlen kohe ära, et kivide ja kristallide müügiga me ei tegele ja need leiad endale just sulle sobivast esoteerikapoest.

Anna ka kommentaarides teada, kas ja kuidas sind selle nädala kaardid ja kivid kõnetasid. Millised on sinu lemmikkivid, mida endaga alati kaasas kannad?

Seega, vali nüüd endale sobiv kaart – on see kaart nr. 1, millel on suitsukvarts, kaart nr. 2, millel on karneool või kaart nr. 3, millel on must turmaliin. Postituse edasi lugemiseks ei ole sul vaja teha muud, kui klikkida nupule: “Järgmine” või valida rippmenüüst endale sobiv lehekülg.

Kaart nr. 1 ja/või kivi nr. 1 – suitsukvarts

Kaart nr. 1 – suitsukvarts Foto: erakogu

Kaart nr. 2 ja/või kivi nr. 2 – karneool

Kaart nr. 2 – karneool Foto: erakogu

Kaart nr. 3 ja/või kivi nr. 3 – must turmaliin

Kaart nr.3 – turmaliin Foto: erakogu

Postituse edasi lugemiseks ei ole sul vaja teha muud, kui klikkida nupule: “Järgmine” või valida rippmenüüst endale sobiv lehekülg.

Tagasi
Järgmine
Eelmine artikkelTerviklik muutus: kuidas saada paremaks inimeseks ühe nädalaga 10. osa
Järgmine artikkelKaardikanaldus  21-27. augustini
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi