Tagasi
Järgmine

Tee oma valik

Foto: erakogu

Kuna olen tänasest alates koolitusel, siis pole mul võimalust muul ajal postitust teha, kui täna. Sel korral tõmbas mind fantastiliste olendite kaardipakk ja pakun nüüd sullegi sellest osa saama. Tunneta ja vaata esmalt neid kolme kaarti ning taju, milline neist sind kõnetab. Millise kaardi poole tunned tõmmet, on selleks esimene, teine või kolmas? Selle kaardi taga peitub sõnum sulle just selleks uueks nädalaks.

Nüüd, kui oled kaartide tunnetuse ära teinud, siis tunneta ja vaata samuti neid kive ning taju, milline neist kividest sind enda poole tõmbab? Just sellel kivil on sinu jaoks midagi, millega saab sulle abiks olla.

Ära üldse põe sellepärast, kui kaart ja kivi ei ole tandemis. Tihti tekib inimestel väike segadus sellega, kui näiteks teda kutsub kaart nr 1, aga esmapilgul köidab pilku hoopis kolmas kivi. Siis on olnud nii, et ta ei oska valida ja on täielikus segaduses, et mis nüüd? Kui kolmas kivi ja esimene kaart, siis kas pean võtma nii esimese kivi kui kaardi või kolmandad või siis mõlemad korraga?

Sellisel puhul võid lähtuda oma sisetundest. Aga üks võimalus selleks on siin teha nii: Kui sind tõmbas esimene kaart ja kolmas kivi, siis peamine sõnum on sulle saadetud just selle esimese kaardi ja kolmanda kivi poolt. Loed need läbi. Ning nüüd, kui tunned endiselt, et midagi jäi kripeldama, siis vaata kolmanda kaardi sõnum, mis oli sind enim tõmbava kivi all ning loe sealt lisainformatsiooni ja viimasena, kui tunned, et ikka kripeldab, siis vaata esimese kaardi pealt oleva kivi sõnumit – mida on sel sulle öelda lisaks sinu poolt juba valitud kivile. Milleks seda sulle võiks sel perioodil vaja minna.

Kui aga tunned, et sind tõmbavad kaks kaarti või kivi enamvähem võrdselt, üks rohkem kui teine, siis alustagi enim tõmbavast kaardist ja kivist ning siis järgmised. Vahel võib tõesti juhtuda, et ei suuda valida ei üht või teist ja peaks nagu mõlemad võtma, siis nii ongi. Aga võib olla ka nii, et ühel nädalal ei kõneta ei kaardid ei kivid, siis ka see on ok. See võib sinu jaoks tähendada seda, et eelmise nädala sõnum ja/kivi töötab sul veel edasi ning perioodi on energeetiliselt sinu jaoks pikendatud. Sel juhul võta eelmise nädala valik uuesti ette ja loe oma valikud veelkord üle ning mõtle tagasi möödunud nädalale, kuidas see sul möödus ning millega see sõnum sul veel seoses on, et pikenes. Ja ka kivi sõnum, milleks seda sul vaja on. Ja muidugi pea meeles ka seda, et kivi tuleb nüüd enne kindlasti energeetiliselt puhastada ja laadida, kui sel nädalal selle taaskasutusse võtad. Hea on oma kive puhastada ja laadida ikkagi kord nädalas, eriti kui kivi on sinu jaoks igapäevaselt töös olnud. Postituse lõpust leiad ka lõpurosina, kus on sulle veel üks sõnum.

Tee oma valik

Foto: erakogu

Nüüd vali endale sind ligitõmbav kaart ja kivi. Kui vaatad neid kolme kaarti ja kive korraga, siis millisele kivile jääb esmalt silm pigama, milline neist kividest püüdis kohe sinu pilku – see on kivi, mis sind tõmbas. Milline kaart sind esimesena tõmbab, millisele kaardile jäi kohe pilk pidama? See on kaart, mille taha on peidetud sulle selle nädala sõnum.

Jäta julgelt oma kommentaar, milline kaart ja/või kivi sind sel korral tõmbas ning soovin sulle edukat nädalat täis soovide ja unistuste täitumisi! Postituse edasi lugemiseks kliki nupule: „Järgmine“ või vali rippmenüüst endale sobiv lehekülg.

Kaart nr. 1 ja/või kivi nr. 1 – Kiastoliit ehk ristikivi

Kaart nr. 1 ja kiviks Kiastoliit
Foto: erakogu

Kaart nr 2. ja/või kivi nr. 2 – Kuukivi

Kaart nr. 2 ja kiviks Kuukivi
Foto: erakogu

Kaart nr. 3 ja/või kivi nr. 3 – Angeliit

Kaart nr. 3 ja kiviks Angeliit
Foto: erakogu
Tagasi
Järgmine
Eelmine artikkelKaardikanaldus 14-20. augustini
Järgmine artikkelSõnumid 21.-27. augustiks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

4 KOMMENTAARI

  1. Tänan????????????
    Seekord kohe tunnen vajadust pikemalt kirjutada ja tänada????????????
    Esimese kaardi sõnum koos kuukiviga oli minule tõeliseks väestavaks sõnumiks ja lahustas ära hirmuhetke, mis meenus kooliajast matemaatika tundidest … nimelt ootab mind esmaspäeval ees järeleksam algebrast ja funktsioonidest … Järeleksam mitte oskamatusest ja teadmiste puudumisest valemite kasutamisel vaid just blokki mineku kasutusest … Kooliaeg annab tunda ja mõnel hetkel jõuab hirm südamest ette ning aeg lahustumiseks eksamil on üürike … Seekord aga tunnen, et tulen selle olukorraga toime .
    Tänan Tänan Tänan

  2. Tänud suured! Nr 2 oli kohe oma: ja lugedes nii kivi kui kaardi kohta -” 12 punkti!” nagu Eurovisioonil öeldakse :)

    • Tänan ja tore kuulda, et sõnumist ja kivist toetust leiad! Võtan rõõmuga tänud vastu. Soovin edu ja soovide täitumisi!

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi