Tagasi
Järgmine

Järellainetus

Foto: Pinterest

Kuidas möödus sinu nädal? Minu nädal oli igati väga märgiline ja tänaseks, kui neid sõnumeid siin teen, hakkan vaikselt tagasi “kohale” jõudma. Mõtlesin, et saan eile sõnumid ära tehtud, aga olin koolist veel täielik „kapsas“ ja leidsin, et ei suuda küll adekvaatselt kaarte panna ja otsustasingi need siis tänasesse jätta. Nüüd, kui pea ja olemine selgem, saan ka siinsed toimetused ära tehtud.

Muus osas on veel nii palju vaja teha. Võin öelda, et uus aastanumber on alanud mulle ikka täieliku uute muutuste laviiniga. Kuidas sinul jaanuar siiani kulgenud on? Minul on olnud suuri puhastusi nii endas, kui energeetilisi ja mingid muutused on veel teel ning tajun, et varsti on veel midagi kohale jõudmas. Ootan kohe huviga, mis tulemas on. Möödunud nädal lõppes mulle endale küll sellise täieliku „rongi alla“ jäänud olemisega ja pole ammu end nii läbiloputatuna tundnud… Aga seda puhastust oli igati vaja ning olen selle kõige eest väga tänulik.

Kuidas teil unega lood on olnud? Olete saanud üldse hästi magada või on teil ka mingi periood juba, kus väga magada ei saa? Mul endal on juba kuu aega kindlasti, võibolla isegi rohkem (ajataju juba kadunud), olnud selline periood, kus ma ei maga end välja – aju ei lükka end öösel välja ja ketrab terve öö. Iga öö on terve öö vältel unenäod – ja hommikul ärgates on kõik unenäod kogu aeg meeles ning jätkuvad veel ärkveloleku ajalgi… See kõik võib tunduda mõnele väga huvitav, aga tegelikkus on väga kurnav. Öö jooksul ärkad teatud kellast alates iga 15-30 minuti tagant ja mäletad seda und, mis vahepeal käis koos nende taustahelidega, mis väljastpoolt sisse sõidavad. Uinudes uni jätkub samast kohast. Ööst-öösse käbi mul uus film. Olen varasemalt sellises tsüklis oma elus ennegi olnud ja mida pikem selline tsükkel on, seda raskem on see kehale. Pikim selline periood kestis mul kaks kuud… Kui mõne inimese sooviks on näha kordki und või mäletada seda, mida öösel nägi, siis mina olen juba vähemalt kuu aega soovinud, et saaks mõne öö ilma unenäota, et õnnestuks end korralikult välja magada ja hommikul ärgates tunneks end puhanud ja värskena… Kõik pole mitte kuld, mis hiilgab…

Mis seal siis ikka, läheme nüüd siis selle nädala sõnumite juurde ning vaatame, mida kaardid siis räägivad selleks nädalaks 12 tähemärgile. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele „Järgmine“ või vali rippmenüüst endale sobiv tähemärk. Ära unusta postituse lõpus vaatamast ka „Lõpurosinat“, sest ka seal on sulle üks lisasõnum. Nüüd aga vaatame, mida räägivad kaardid käesolevaks nädalaks.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: IN Lightenment

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 15.-21. jaanuariks
Järgmine artikkelSõnumid 22.-28. jaanuariks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi