Tagasi
Järgmine

Tervis tähelepanu all

Foto: Satsun Photography

Uuel nädalal uue hooga. Ilmad kisuvad järjest sügisemaks ning kord nädalas või paari tagant tuleb juba vaikselt ka tuli ahju/pliidi alla teha, et elamisest sügisene rõskus välja saada. Üheks indikaatoriks, et sügis on hakanud inimeste tervisele ligemale hiilima on see, et Nõiaköögi pada on äkilisemalt podisema hakanud… Eks see alati septembris nii olnud, kui lapsed koolidesse, lasteaedadesse lähevad ning inimesed uuesti tihedamalt suhtlema hakkavad. Eks erinevad bakterid ja viirused taha ka uuesti teineteisega sõbraks saada ning nii see kollektiivne immuunsus saavutatakse, kui rohkem inimesi üheskoos koos on ning energiaväljad ühildatakse.

Sel nädalal ma sõnumeid ei laienda, sest hetkel on käed-jalad erinevaid sügistöid täis ja lihtsalt pole selleks suuremat mahti. Loodan, et see teid väga ei morjenda ja järgmisel nädalal katsume taas laiendatud sõnumitega edasi minna. Kuigi ma veel täielikku vekslit selles osas välja ei käi. Nädal on mul endal ka paras „ameerika mäed“. Tööle lisaks veel koolitus, lapse sünnipäev, kuhu tuleb teha ca´ 10 kg napoleoni tort ja siis veel portselanpulm jne… Nagu näed,  igav ei hakka ja tegemist rohkem kui rubla eest.

Mis seal siis ikka, läheme nüüd siis selle nädala sõnumite juurde ning vaatame, mida kaardid siis räägivad selleks nädalaks 12 tähemärgile. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele „Järgmine“ või vali rippmenüüst endale sobiv tähemärk. Ära unusta postituse lõpus vaatamast ka „Lõpurosinat“, sest ka seal on sulle üks lisasõnum. Nüüd aga vaatame, mida räägivad kaardid käesolevaks nädalaks.

Tagasi
Järgmine
Eelmine artikkelSõnumid 18.-24. septembriks
Järgmine artikkelKuu faasides, II osa: kodu korda
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi