Mida toob 12 tähemärgile 9-15 oktoober?

0
25363
Tagasi
Järgmine

Rakumälu

Foto: Brańo

Uus nädal on taas alanud tempokalt ning täis erinevaid emotsioone. Kuidas kulges sinu eelmine nädal? Minul endal oli selline äge aeg, kus olin nagu laps kommi- ja mänguasjapoes korraga. Olen nimelt täies hoos oma loomingu kokku panemise ning ka jõulukinkide valmistamisega, et seda hiljem teistega jagada. On olnud selline ülimalt äge ja põnev aeg, täis katsetamisi, õnnestumisi ja erroreid ning imelisi tulemusi. Lisaks olen taas ühel koolituslainel ning teadmisi ja kogemusi tuleb kui seeni pärast vihma.

Jätkuvalt tuletan sulle meelde, et oktoober on imeline aeg selleks, et teha korda oma suguvõsa süsteem ja kuulata, vaadata, mida esivanematel sinule öelda on. Kui oled näiteks vihane või solvunud mõne oma esivanema suhtes, siis just nüüd on selleks parim aeg need erimeelsused ära lahendada. Kui inimene on veel elus, siis mine tema juurde ja rääkige omavahel asjad selgeks – kes oled sina talle ja tema sulle. Aga ära hakka teda süüdistama asjades, mida ta sulle teinud või tegemata jätnud on. Pigem räägi enda kogemuste aspektist, mida sina tundsid, tunned selle konkreetse sündmusega seoses. Püüa mõista ja näha asju ning olukordi ka tema vaatevinklist, sest kõik ei pruugi olla nii lihtne, kui sa seda arvad. Pea meeles seda, et kõik, mis sinu elus on olnud, pole olnud asjata ja vaatamata kõigele on elu läinud edasi – see on jõudnud ju sinuni ja võibolla sinust isegi veel edasi, sinu laste ja lastelasteni… Ole selle kõige eest äärmiselt tänulik ja ava end armastuse voole. Millal sa viimati ütlesid kellelegi, et sa teda armastad – tõeliselt, kogu südamest? Millal ütlesid seda oma vanematele, partnerile, lastele, vanavanematele? Kui sa ei suuda seda öelda, kogu südamest ja siiralt, siis on sinu armastuse voog kinni ja sul on lahendamata teemasid, millele tuleks otsa vaadata. Siin tulevad sulle appi konstellatsioonid ja soovitan sul endale sobiva konstellööri poole pöörduda. Ja kui tunned, et soovid tulla just minu jutule, siis on minu uks sulle alati avatud. Olen alati sinu jaoks olemas. Võta minuga ühendust Hingepeegli telefonil 58 044 155 või kirjuta mulle julgelt konstellatsioonid@hingepeegel.ee ja lepime kokku sulle sobiva aja kas isiklikuks või grupitööks või hoopis kombineeritud personaalses lähenemises. Oled alati oodatud ning sinu jaoks olemas.

Lisaks võid proovida ka kirjutamise meetodit – kirjutad kirja sellele, kelle suhtes on sul vastakad tunded – olgu see kasvõi sinu ema/isa/partner või keegi teine, kellega oled seotud ja kes toob esile sinus mingisugused tunded/emotsioonid või olukorrad sinu elus. Kirja kirjutades ära jällegi süüdista, vaid kirjuta enda aspektist, mida teatud olukord sinus üles tõi, mida sina läbi elasid/elad ja lase sellest lahti läbi selle mõistmise, et olnut sa muuta ei saa. Sa võid hiljem selle kirja ära põletada ja läbi tule need energiad vabastada.

Mis seal siis ikka, läheme nüüd siis selle nädala sõnumite juurde ning vaatame, mida kaardid siis räägivad selleks nädalaks 12 tähemärgile. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele „Järgmine“ või vali rippmenüüst endale sobiv tähemärk. Ära unusta postituse lõpus vaatamast ka „Lõpurosinat“, sest ka seal on sulle üks lisasõnum. Nüüd aga vaatame, mida räägivad kaardid käesolevaks nädalaks.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715

Eelmine artikkelSõnumid 9.-15. oktoobriks 2023
Järgmine artikkelKuu tähtkujudes: kuumärkide mõju
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi