Tagasi
Järgmine

Migreeni küüsis ja Draakoniaasta saabumine

Pilt: Art Station

Esmalt, kuidas möödus sinu nädal? Mida uut ja põnevat enda jaoks avastasid?

Minul oli väga omamoodi nädal. Suurema osa nädalast veetsin koos migreeniga, mis väga midagi teha ei lasknud. Oli jälle moment, kus arvasin, et pean taaskord sellega EMOsse maanduma. Mul on õnnestunud endale saada väga kapriisne migreen, mis ei taha mitte ühelegi ravivõttele alluda. Üldiselt olen sellega juba nii harjunud, et migreen on osa minu elust ja selle ka vastu võtnud, aga viimasel ajal on hakanud see tahtma suuremat tähelepanu ning on oma kapriissusega ületanud ka minu valuläve, mis paneb mind EMOst abi otsima, mida ma nii naljalt ei tee. Möödunud aasta novembris, kui migreeniga sinna maandusin ja migreen ka ühelegi nende normaalsele ravimeetodile ei allunud, võeti käsile ekstreemravi, mille peale EMO arstid pidid igaks juhuks veel mitmelt kõrgemalt arstilt üle küsima, et kas annus on ikka õige, sest raskematel juhtudel manustatakse konkreetset ravimit 100 mg, siis mina sain terve grammi korraga ning paari tunni pärast oli pea selgem, valu küll alles, aga talutavam ning 8-9 tundi hiljem sain lõpuks ka koju. Peale seda määrati mu raviplaani see, kui peaksin uuesti migreeniga EMOsse potsatama… Üldiselt katsun ise omal käel migreeniga toime tulla ja enamjaolt on see mul ka õnnestunud, aga kuidagi viimased migreenid kipuvad kuidagi käest ära minema.

Kui oled inimene, kes on oma elus migreeni kogenud, siis ilmselt nõustud minuga, et see on midagi, mida ma isiklikult ei soovi isegi vihavaenlasele… Naised on paraku migreenile altimad kui mehed, aga viimasel ajal on hakanud migreen ka meeste seas rohkem levima kui vanasti. Kas on tegu sellega, et naised on rohkem pinges kui mehed või on seal midagi muud taga, ei oska öelda.

Ära siis unusta, et juba sel laupäeval 10. veebruaril jõuab kohale rohelise Puudraakoni aasta! On sinu perel selleks puhuks mingisuguseid rituaale või tegemisi, kuidas Draakon vastu võtta? Meie lisame oma uue aasta purki veel soove ja eesmärke, mida soovime, et need Draakoniaastal täituksid. Lisaks tervita Draakonit veel nii, et tee kõik aknad ja uksed lahti, kui Draakon tuleb, et ta saaks oma külluse ja head soovid endaga ka sinu elamisse kaasa tuua. Kindlasti tasub meeles pidada ka seda, et Hiina ajaarvamise järgi astub inimkond nüüd suure 180 aastat kestva ajatsükli viimasesse perioodi, milleks on 2024-2044. Seega ei mõjuta Puudraakoni aastat ainuüksi Draakoni mõjutused, vaid ka selle 9. tsükli tugevad energiad. Kõik see kokku teeb Puudraakoni aasta väga eriliseks, pakkudes suuri võimalusi, aga ka ohte. Aasta peategelane ei ole sel korral mitte Draakon, vaid inimene ise. Mis tähendab seda, et inimestel tuleb õppida olema vastutustundlikud nii oma sõnade kui tegude ees, sest eelkõige on tegemist tegude aastaga! Kõik need, kes viimase 20 aastaga hoolega õppisid ning õpitut omandasid, neil on sel aastal kõik väga hästi. Aga need, kes lulli lõid ega omandanud õpitut, saavad nüüd kogeda suurt pinget, sest vea tegemisel on väga kõrge hind.

Läheme nüüd siis selle nädala sõnumite juurde ning vaatame, mida tarokaardid räägivad selleks nädalaks 12 tähemärgile. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele „Järgmine“ või vali rippmenüüst endale sobiv tähemärk. Ära unusta postituse lõpus vaatamast ka „Lõpurosinat“, sest ka seal on sulle üks lisasõnum. Nüüd aga vaatame, mida räägivad kaardid käesolevaks nädalaks.

Tagasi
Järgmine
Eelmine artikkelSõnumid 5.-11. veebruariks 2024
Järgmine artikkelHead rohelise Puudraakoni aastat!
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi