Küünlamaagia põhitõed I osa

0
3391
Tagasi
Järgmine

Küünla puhastamise tähtsusest

Foto: Psychic Unicorn

Oma rituaaliks välja valitud küünal tuleb enne igasugust võidmist, energeetilist programmeerimist ja “riietamist” eelnevalt ka puhastada. Mis tähendab seda, et kui oled endale küünla ostnud, siis enne, kui teda rituaaliks üldse kasutama hakkad, tuleb sul see energeetiliselt puhastada tehase vms võõrastest energiatest ja jääkidest ning alles siis saad oma küünalt ette valmistama hakata selleks ettenähtud rituaaliks.

Küünla puhastamisega eemaldad küünlalt kõik negatiivse ja füüsilise võõra energia, mida on küünlasse kogunenud selle valmistamise käigus, kaupluses ja kogu protsessi käigus sinuni jõudmiseks erinevate inimeste käest läbi käies jne. Sa teeksid justkui oma küünlale algseadistuse tema originaalsele “neitsi” mateeriale.

Küünla puhastamiseks on neli erinevat viisi:

  • hoia oma küünalt põleva teise küünla, viiruki või salveisuitsu kohal;
  • jäta küünal ööseks kuuvalguse kätte;
  • mata oma küünal meresoola sisse ning jäta see sinna 24 tunniks;
  • hõõru küünal puhtaks viina või sidrunimahlaga, alustades altpoolt üles ning liikudes tippu tahini välja. Kui kasutad alkoholi, siis veendu enne küünla süütamist, et sinu küünal oleks 100% kuiv, vastasel korral võib õnnetus juhtuda, sest alkohol ja tuli ei käi kokku. Seetõttu on sidrunimahl ohutum. Kui sinu küünal on aga klaasanumas, siis puhasta väline klaasipind ning pealmine küünlapind alkoholiga.

Pole vahet, millist puhastusmeetodit kasutad, on äärmiselt oluline iga kord keskenduda puhastamise käigus oma küünla kasutamise eesmärgile. Puhastamise käigus palveta, loitsi või loe mantrat ning õnnista oma küünalt.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi