Küünlamaagia põhitõed II osa

0
5467
Tagasi
Järgmine

Kuuseis küünlamaagias

Foto: Wallhere

Küünlamaagias on äärmiselt oluline jälgida ka kuuseisu, sest üsna palju annab ära teha maagias juba sellega, millises kuufaasis on parasjagu kuu. Kui kuu on kasvavas faasis, mis tähendab seda, et noorkuu kasvab vaikselt täiskuuks – on hea viia läbi kasvatavat, arendavat, parandavat küünlamaagiat. Näiteks soovid kasvatada oma suhtes armastust, parandada tervist, suurendada teadmisi, raha, õnne jne.

Seevastu kahaneva kuu ajal, ehk siis aeg, mil täiskuu kahaneb nooreks ja uueks kuuks – on hea läbi viia loitse ja rituaale, kus tahetakse midagi ära saata, vähendada, millestki vabaneda jne. Selleks sobivad suurepäraselt erinevatest pahedest loobumine, kaalulangetamine, haigusest vabanemine jne.

Küünlamaagiaga ennustamine

Foto: Creative Market

Küünaldega ennustamine on vana tava, mis hõlmab endas vähemalt kolme ennustamise tüüpi:

  • püromantia – ennustamine tulega
  • tseromantia – ennustamine vahaga
  • kapromantia – ennustamine suitsuga

Mõnedes pärimustes kasutatakse küünalt ka ennustamiseks. Enim levinumaks küünlaga ennustamise meetoditeks on küünlavahalt lugemine ja ennustamine küünlaleegi põlemise järgi. Tüüpiline vahalt lugemise viisiks on see, kui tilgutatakse vaha külma vette, täpselt samamoodi nagu uuel aastal tina valamine. Vaha taheneb sekunditega erinevatesse vormidesse. Tahenenud vaha võetakse veest välja ning vaadatakse, milliseid kujundeid see on moodustanud füüsiliselt ning mida näed varjult. Need kujundid annavad vastused sinu küsimusele – põhimõte on sama nagu teelehtedelt lugemine ning sama lihtne. Pole vahet, millist ennustamise viisi sina kasutad, tuleb arvesse võtta seda, et on olemas küll üldised märgid ja ended, aga kokkuvõttes on ennustus ikkagi individuaalne ning lugemise viisid arenevad ja kasvavad aja jooksul ning kogemuste käigus.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi