Mida toob 12. tähemärgile 11 – 17 september?

0
33285
Tagasi
Järgmine

Nädala energiad

Foto: S. Keller

Uus nädal toob endaga kaasa uued energiad. Kuidas sinul möödus eelmine nädal? Minul endal oli see täitsa „huvitav“. Kui möödunud nädala sõnumiteks kaarte panin, siis itsitasin pihku just seetõttu, mida sõnumid mu enda tähtkujule näitasid. Täitsa huvitav kohe.

Lisaks sellele, et jalad tuli pee alt välja vedada, sai end uuesti ka trenni aetud. Suvel oli muud tegemist nii palju ja samas tahaks nagu vahepeal puhata ka ja trenn jäi tahaplaanile. Möödunud nädalal olin siis tagasi trennis ja suutsin end seal teisel korral kohe ka vigastada nii, et ilmselt septembris trenni rohkem nägu ei näita (pean end väga hoidma ja taastuma sellest tõsisemast vigastusest)… Võtsin selle õppetunni kenasti vastu ja sain ka sõnumid selle kohta, miks see nii pidi mul olema. Igati huvitav ja väga tänulik, et nii hästi läks, sest asi oleks võinud lõppeda palju kehvemini.

Nüüd tuleb rohkem teha paiksemat ning vaimsemat tööd ja mitte nii väga füüsiliselt ringi rapsida. Olen mõnda aega Tartus teinud väikese grupiga töötube enesearengu teemadel, siis suvel tegime sellega pausi, et sügisel uuesti jätkata. Nüüd on siis tulemas, juba selle nädala lõpus, sellesügisene esimene grupiüritus ja sel korral tuleb juttu energeetikast ning sellest, kuidas enda energiat kaitsta. Kui see töötuba sind kõnetab ja soovid ka sellest Tartus osa saada, siis saad selle lingi kaudu oma osalussoovist mulle teada anda ning saadame sulle täpsemad juhised meilile.

Mis seal siis ikka, läheme nüüd siis selle nädala sõnumite juurde ning vaatame, mida kaardid siis räägivad selleks nädalaks 12 tähemärgile. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele „Järgmine“ või vali rippmenüüst endale sobiv tähemärk. Ära unusta postituse lõpus vaatamast ka „Lõpurosinat“, sest ka seal on sulle üks lisasõnum. Nüüd aga vaatame, mida räägivad kaardid käesolevaks nädalaks.

Tagasi
Järgmine
Eelmine artikkelSõnumid 11.-17. septembriks 2023
Järgmine artikkelKuu ja tema faasid
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi