Milline on sinu tähemärgile vastav looduslik fenomen?

9
42002
Tagasi
Järgmine

Naine kui looduskatastroof

Maali autor: Dimitra Milan

Nii mitmedki minu meessoost sõbrad on mulle öelnud, et olen naine kui looduskatastroof. Ilus vaadata, aga hukatuslik, kui liialt torkida või väga lähedale minna. Tegelikult kehtib see ütlus enamiku maailma naiste kohta… Olgem ausad, meie, naised, oleme ikkagi üsna plahvatusohtlikud. Kes rohkem, kes vähem, aga kui meid piisavalt torkida, siis on häving garanteeritud…

Nagu sa tead, siis iga sodiaagimärk kuulub ühe looduselemendi juurde, milleks on tuli, vesi, õhk või maa, mis käivad siingi läbi küll veidi teisel kujul, kui harjunud oled. Ütle mulle oma tähemärk ja ma ütlen, millisele loodusnähtusele sa kõige enam vastad. Kõlab lihtsana, eks? Nii see ongi, sest tegelikult käib elu ümber tähtede ja nii on nendega seotud ka erinevad loodusnähtused.

Üsna harva on nii, kui meie, inimeste, emotsioonid või maagia käivituvad, loome ise analoogseid katastroofilisi nähtusi, olgu need siis tekitatud tahtlikult või tahtmatult.

Selleks, et teada saada, millisele looduslikule fenomenile vastab sinu tähemärk, ei pea sa tegema muud, kui klikkima nupukesele: “Loe seda edasi” või valima rippmenüüst oma tähemärk.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelVäelauljatar Peruquois: naisel, kes tahab leida ennast, tuleb vaadata endasse
Järgmine artikkelValmistu suurteks muutusteks ning märgiliseks pööripäevaks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

9 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi