Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Michaił Nowa

Pane prioriteedid paika ja jäta praegu vähemtähtsad asjad kõrvale, kuniks üks tähtis olukord nõuab sinu kohest ja täielikku tähelepanu. Tagatipuks pead sa kiirustama aeglaselt. Sul pole ajaga laiutada olukorra lahendamiseks, samas tuleb igati vältida rutakate otsuste tegemist. Mõtle asjade delegeerimise peale – ehk saad sekundaarsete asjadega tegelemise küsimuse sel moel lahendatud ja rahulikumalt keskenduda sellele kõige olulisemale. Praegu on see aeg, mil su pea peaks töötama “nagu koorelahutaja” – kähku ja hoolega! Entusiasm ja enesekindlus on toredad, kuniks neid ei lahutata arukusest ja ettevaatlikkusest.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Pixabay

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni JA 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKõva ja pehme kuu augustiks 2021
Järgmine artikkelRaha ja rahaõnne ligi meelitamine
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi