Viiepäevane e-kursus, kuidas leida oma hinge eesmärki – 2. ülesanne

1
3547

2Teine ülesanne

Foto: Edu Writing

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

 1. Otsi enesele üks pliiats/pastakas või mõni teine sulle sobilik kirjapulk ning parajalt paks märkmik/päevik vms.
 2. Vasta oma päevikus järgnevale kuuele küsimustele:
  “Kas on midagi, mida ma kardan oma elu eesmärgi leidmisel?”
  “Mida ma arvan, milliseid muudatusi pean tegema, et oma elu eesmärk leida?”
  “Miks ma arvan, et mul on raske leida oma elu eesmärki?”
  “Millesse suhtun kirglikkusega nüüd; millesse suhtusin lapsena?”
  “Kas ma kardan, et mul ei pruugi olla oma elu eesmärki?”
  “Kas ma tunnen, et pean leidma oma elu eesmärgi enne, kui aeg otsa saab?”
 3. Ongi kõik! Loe läbi kõik need hirmud, mida oled kirja pannud. Igaüks neist segab sind leidmaks oma elu eesmärki. Nüüd, kui sa tead, mida sa kardad, saad neil hirmudel ka kergemini minna lasta.

Küsimustele pead sa vastama pikalt-laialt, mitte jah-ei vastustega, sest need ei anna sulle midagi. Sa pead enesele suutma põhjendada nende küsimuste vastuste tagamaad. Kui sa aga ei ole seda suuteline tegema, siis ei ole sa valmis liikuma edasi ka järgmise, kolmanda ülesande juurde.

Foto: Rock Your Writing
Foto: Rock Your Writing

Ma ei ütlegi seda, et sa saad kõik kohe esimese korraga kirja panna ning sa tead täpselt, mida sa kardad. See võib võtta sinult pikalt aega, enne kui kõigile neile küsimustele ausalt ning südamest vastatud saad. Kui oled lõpuks saanud kirja panna  kõigile neile kuuele küsimusele ausa vastuse, saad edasi liikuda järgmise ülesande juurde. Seni võta enesele aega enesesse sügavalt süüvida ja ära kiirusta! Sul ei ole kuhugi kiiret, liigu täpselt omas tempos ning sul võib kõikidele nendele küsimustele vastamine võtta aega päris mitu päeva, nädalat või kuud. Mis peamine, ole enesega aus. Kui sa seda oled, saad enese kohta teada väga palju sellist, millest ei olnud sul enne eneselgi aimu ning see aitab sul elus edasi, järgmisele tasandile liikuda.

3. ülesanne

Kui leiad, et see kursus on sulle kasulik ning soovid Hingepeegli tegevust toetada ja anda sellesse ka oma panus, siis sinu vaba annetus, vastavalt sinu võimalustele ja südametunnistusele, on alati teretulnud: Hingepeegel OÜ a/a EE212200221058508715 (Swedpank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks; oma nimi ning millisest rubriigist on sinule enim kasu olnud”. – Lisaks osaled aasta lõpus ka meie väikesel kingiloosimisel. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Iga kolme kuu tagant: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja väikesed kingitused.

lhv seb swed nordea
Järgmine

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi