Kuidas mõjutab sinu olemust nädalapäev, mil sündisid?

3
18835
Tagasi
Järgmine

Esmaspäev

Foto: Fans Share

Esmaspäeval sündinud laps on viks ja viisakas. Esmaspäeva loetakse valitseva Kuu päevaks ja sinu patrooniks on jahijumalanna Artemis/Diana. Kuu on õnnistanud neid lapsi oma väega, kes on siia ilma sündinud just esmaspäeval ning ta on neile kingituseks andnud kaasa tohutud vaimsed võimed selleks, et nad mõistaksid teisi.

Enamik esmaspäeval sündinud lapsi on väga tundlikud ja nad vihastuvad väga kergesti just seetõttu, et on pettunud teiste emotsioonidest, mida nad pidevalt tunnevad. Kui oled ise üks neist, kes on sündinud just esmaspäeval, oled Kuult pärinud empaatilised võimed.

Tavaliselt on Kuu lapsed õrnad ja vaikse häälega, sest Kuu õrn valgus muudab nad sisemiselt õrnaks/hellaks. Öeldakse, et kõige enam kannatavad just unetuse all Kuu lapsed, sest Kuu hoiab öösel neil silma peal ega saa lasta oma lastel lihtsalt uinuda. Ka võivad neid vaevata erinevad seedetrakti häired.

Samas on Kuu lapsed äärmiselt väekad, sest nad saavad jõudu emotsioonidest, nad on loomult väga emotsionaalsed, südamlikud, hoolivad ning perekesksed. Mõned Kuu lapsed võivad olla oma loomult olla väga kontrollivad ning püsimatud ja seetõttu võivad kergelt välja näidata oma nõrkust ning ebakindlust ja tänu sellele on nad altid ka erinevatele sõltuvusttekitavatele pahedele.

Nad on naturaalselt ilusad, glamuursed ning nad omavad võimast tervendavat väge. Neist saavad soovi korral väga head tervendajad. Vesi on nende vaimsete võimete avamisvõtmeks, sest just iidne maagia jagab oma Kuu reegleid ning õpetusi läbi vee.

Üldiselt loetakse esmaspäeva rahutuks ja muutlikuks päevaks, mil emotsioonid ja tujud on kõrgendatud olekus ning sellest tingituna väljendub unistav ja romantiline meelelaad intensiivsemalt kui teistel päevadel – sealt ka väljend “sinine esmaspäev”.  Esmaspäeva loetakse veel  suurepäraseks loomingulisteks tegevusteks, kuna kujutlusvõimel puuduvad sel päeval piirangud. Päev sobib perfektselt kodusteks toimetamisteks, lähedastega koosviibimiseks ning oma mõtete, tunnete avaldamiseks.

Nüüd kombineeri oma sünni nädalapäev ka oma sünnikuupäevaga ning siis saad veel selgema pildi.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

3 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi