Kuidas mõjutab sinu olemust nädalapäev, mil sündisid?

3
18691
Tagasi
Järgmine

Teisipäev

Foto: Brynosaurus

Teisipäeval sündinud lapsed on vaprad, energilised, täis tegutsemisindu ja impulsiivsust. Nad on lapsed, kes ei talu rutiini. Teisipäeva  loetakse Marsi valitsuspäevaks. Norra mütoloogias loetakse teisipäeva sõjajumal Tyri päevaks, keda seostatakse veel sõjajumala Marsi/Aresega. Lapsed, kes on sündinud teisipäeval on õnnistatud Marsi kirglikkuse, tulise meelelaadi, tahtejõu ning entusiasmiga. Need on lapsed, kes elavad oma elu spontaanselt ja armastavad alati võtta ning teha seda, mida nad tahavad.

Kõik teisipäeval sündinud lapsed on nn “sõdalased”, olgu seda siis märgata või mitte. Nad on määratud oma elus pretendeerima oma sünnijärgsele võimule ja olema julged tegudelt ja kavatsustelt sarnaselt sõjajumal Marsiga. Tänu oma impulsiivsusele, võivad Marsi lapsed järjepidevalt teha kas õigeid või valesid otsuseid, aga oma otsuse langetavad nad alati, sõltumata lõpptulemusest.

Kui oled sündinud teisipäeval, siis see tähendab seda, et oled juba varasest noorusest olnud enesekindel ning see on olnud sinu peamisi omadusi. Kasvades oled mõistnud, et enese väljendamiseks vajad sa enamat kui ainult enesekindlus. Neil on kadestamisväärne võime abi saamiseks vajadusel “liigutada mägesid”. Nad ei häbene välja näidata oma keevaverelisust ega “hullumeelset” julgust ja tänu sellele on nad altid õnnetustele. Sellest hoolimata peetakse neid väga ustavateks ning vägevateks/võimsateks inimesteks. Nad on otsekohesed, plahvatusohtlikud ning neile on omane “enne ütle, siis mõtle” mentaliteet – kusjuures nad ise ei saa sellest aru. Nad oskavad ja suudavad võidelda edukalt kurjusega ning tegeleda eksortsismiga. Nad on inimesena suurepärased entusiasmi ning inspiratsiooniallikad teistele. Nende maagiliste võimete avaldumise võtmeks on leida endas üles entusiasm.

Teisipäeva loetakse aktiivseks, kuid veidi keeruliseks päevaks, milles on nii vürtsi, särtsu kui ka plahvatusohtlikkust – minevikus on nii mitmedki sõjad ja riigipöörded just alguse saanud sellel päeval…  See on suurepärane päev muudatuste läbiviimiseks. Aga kindlasti ei ole see päev, kus võiksid käed rüpes ja tegevusetult passida, kuna just suured muutused elus võivad alguse saada sel päeval. Teisipäev sobib suurepäraselt uute projektide, ideede, muutuste alguseks. Kuna Marss soosib head füüsist, siis ka füüsiline töö läheb sel päeval ludinal. Samas on väga kiirelt tulema ka erinevad konfliktid, kui pead sel päeval tegema meeskonnatööd, sest Marss ei soosi kompromisse.

Nüüd kombineeri oma sünni nädalapäev ka oma sünnikuupäevaga ning siis saad veel selgema pildi.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

3 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi