Kuidas mõjutab sinu olemust nädalapäev, mil sündisid?

3
18835
Tagasi
Järgmine

Kolmapäev

Foto: YouTube

Kolmapäeval sündinud lapsed on targad ja väledad. Kolmapäeva valitseb planeetidest Merkuur ja Norra mütoloogia kohaselt peetakse seda päeva Odini päevaks ning Odinit seostatakse Merkuuri/Hermesega. Merkuur kingib oma lastele väleduse ja tarkuse ning praktilisuse meelelaadi. Merkuuri laste teiseks loomuseks peetakse nende uudishimu ning loomuomaseks andeks peetakse just head ärivaistu, suhtlust ning taiplikkust ja nad oskavad kadestamisväärselt erinevaid olukordi enda kasuks tööle panna. See, kuidas nad enda võimeid kasutavad, on juba nende endi teha. Merkuuri lastest võivad saada kas suurepärased müügimehed, poliitikud või siis salakavalad petturid, kes tänu enda nutikusele teistega manipuleerida oskavad.

Kui oled sündinud kolmapäeval, siis tähendab see seda, et oled avatud pidevale elukestvale õppele, et avastada iga päev siin elus enda jaoks midagi uut ja huvitavat. Merkuuri lapsed on andekad ja tulevad korraga edukalt toime mitme erineva asjaga. Nende ainulaadne võime edukalt rööprähelda mitmel alal korraga teeb neist unikaalsed ja edumeelsed inimesed igas eluvaldkonnas. Öeldakse, et reeglina on just Merkuuri lapsed need, kes on oma eluga igati rahul. Merkuuri lastel on väga hea välimus ning neile sümpatiseerivad just intellektuaalsed huvid. Märkamatuks ei jää ka nende suurepärane huumorimeel ja kustumatu janu uudsuse järele. Neid iseloomustavad kolm põhilist omadust, milleks on: mitmekülgsus, kavalus ja hea suhtlusoskus.

Seevastu möödub armuelu Merkuuri lastel justkui tormisel merel olles oma kõrgete tõusude ja madalate mõõnadega. Nad on emotsionaalselt lihtsalt ebastabiilsed ja nende isiklik elu pole kunagi igav ning täisväärtuslikuks eksisteerimiseks vajavad nad stabiilset partnerit, kes neid ankurdada oskaks.

Kolmapäeval sündinud lapsed on sünniga kaasa saanud telepaatilised ning astraalprojektsiooni võimed, sest nende teadvus on väga võimas ning nad suudavad seda edukalt kontrollida. Oma maagiliste võimete avamiseks pead sa kasutama just enda loomuomast uudishimu võtit.

Kolmapäeva peetakse heaks päevaks just suhtlemiseks ning see sobib e-kirjadele, telefonile vastamiseks. Ka sobib kolmapäev ideaalselt lühireiside planeerimiseks. Ka on sel päeval hea alla kirjutada erinevatele lepingutele, aga seda siis, kui Merkuur ei ole parasjagu retrograadis.

Nüüd kombineeri oma sünni nädalapäev ka oma sünnikuupäevaga ning siis saad veel selgema pildi.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

3 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi